reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania prenatalne

Nika97

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Grudzień 2020
Postów
32
Hej, miałam robione badania prenatalne w 13 tyg , dostałam taki opis, co o nim myślicie? Wiem ze muszę czekać teraz do następnych badań ale może któraś z was miała podobna sytuacje
 
reklama
8A44296C-4A32-4F08-B707-8F6A12D16E3F.jpeg
 
A lekarz co powiedział?
W sumie to nic konkretnego, powiedział tylko ze trzeba czekać bo na razie wszystko ciezko określić bo jest za małe . Ok 18 tyg mam kontrole i wtedy wszystko się okaże , strasznie się stresuje bo powiedział ze może być tak ze ta zmiana zniknie albo nie będzie rosnąć i wtedy serce powinno wrócić na swoje miejsce albo równie dobrze ta zmiana wraz z dzieckiem może rosnąć i wtedy dziecko może sobie z tym nie poradzić :(
 
W sumie to nic konkretnego, powiedział tylko ze trzeba czekać bo na razie wszystko ciezko określić bo jest za małe . Ok 18 tyg mam kontrole i wtedy wszystko się okaże , strasznie się stresuje bo powiedział ze może być tak ze ta zmiana zniknie albo nie będzie rosnąć i wtedy serce powinno wrócić na swoje miejsce albo równie dobrze ta zmiana wraz z dzieckiem może rosnąć i wtedy dziecko może sobie z tym nie poradzić :(
Nie mialam takiej zmiany na prenatalnych, ale inne i na szczęście do połowkowych zniknęły. Możesz też pójść do innego lekarza. Płód rozwija się bardzo dynamicznie i różne zmiany pojawiają się, a potem znikają. Jest szansa, że wszystko będzie ok.
 
Nie mialam takiej zmiany na prenatalnych, ale inne i na szczęście do połowkowych zniknęły. Możesz też pójść do innego lekarza. Płód rozwija się bardzo dynamicznie i różne zmiany pojawiają się, a potem znikają. Jest szansa, że wszystko będzie ok.
U 2 lekarzy już robiłam te prenatalne i oboje stwierdzili ze oprócz tego przesunięcia serca wszystko jest dobrze , zostało mi tylko czekać :/
 
reklama
U 2 lekarzy już robiłam te prenatalne i oboje stwierdzili ze oprócz tego przesunięcia serca wszystko jest dobrze , zostało mi tylko czekać :/
Nie wiem, czy to cie pocieszy ale mi też różne rzeczy na usg wychodziły, a potem wraz z rozwojem płodu znikały. Teraz na usg potrafią wypatrzyć dosłownie wszystko, co wg lekarzy odbiega od "normy" i tylko mamy stresują.
 
Do góry