reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania prenatalne

reklama
warto zrobić takie badania, żeby chociażby mieć świadomość tego co się dzieje i móc zareagować w razie czego
 
Czy mozesz zdradzic o jakie nieprawidlowosci chodzi? Jest po usg prenatalnym niby jest wszystko wporzadku ale Nt (przyziernosc karkowa czy cos takiego) jest podwyzszone, zrobilam test PAPPA. Troche sie boje i zastanawiam sie czy cos mi da ten test.
 
Czy mozesz zdradzic o jakie nieprawidlowosci chodzi? Jest po usg prenatalnym niby jest wszystko wporzadku ale Nt (przyziernosc karkowa czy cos takiego) jest podwyzszone, zrobilam test PAPPA. Troche sie boje i zastanawiam sie czy cos mi da ten test.
Ja też jestem po tych badaniach i jestem załamana. USG wyszło ok, ale te z krwi nie za bardzo. Bardzo żałuję że zrobiłam te badania. Przeczytałam tysiące wypowiedzi innych kobiet, mój wniosek że te badania tylko straszą ciężarne. A cóż badania są zrobione, a teraz czekam na wizytę u genetyka i nie wiem co jeszcze mogę zrobic
 
Witam. Jestem właśnie po trzecim badaniu prenatalnym ..Dwa pierwsze wyszły bardzo dobrze a teraz okazało się ,że dzidziuś ma torbiel pod przegrodą w główce ...w standardowym usg raczej nie do wykrycia ...teraz wszystko się zmienilo bo do porodu wybiorę szpital z odpowiednim sprzętem na wszelki wypadek ..gdzyby nie ta informacja pewnie rodziłabym w najbliższym szpitalu
 
reklama
Torbiel splotu naczyniowego czy cos innego?
W opisie jest - torbiel pod przegrodą jamy przezroczystej o wym 12mm/8mm ...niby lekarka powiedziała że nie uciska na nic i dziecko rozwija się prawidłowo ale sama świadomość ,że coś takiego się dzieje jest okropna...Nie wiem kompletnie co z tym dalej , czy można wpłynąć jakoś żeby się wchłonela ..może ktoś też miał taki przypadek
 
Do góry