reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

badania przesiewowe

W u biegłym roku urodziłam córeczkę mając 43 lata 🤗
O ciąży dowiedziałam się w 4 miesiącu- wcześniej moja ginekolog zapewniała mnie, że w ciąży nie jestem! Na tyle była wiarygodna, że nawet nie zrobiłam testu.
Po pewnym czasie jak okres nie wrócił- zrobiłam USG . Na genetyczne było już za późno. Zrobiłam Nifty i na szczęście żadnych chorób genetycznych. Oczywiście badanie wiąże się z dużym wydatkiem- w PL ok 3000 zł ale warto.
Moja Ida za 3 tyg. Skończy rok ♥️

Dziękuję za ten post! Bardzo mnie podniósł na duchu, ja wiem, ze wiek to nie wyrok, ale sama wiesz jak to jest. W UK to koszt ok £500, ale pieniądze nie graja roli - tak jak mówisz spokój w czasie ciazy jest bezcenny! Gratuluje córeczki i zdrowia dla Was obu! x
 
reklama
Ja z wynikiem niftypro szłam na badanie. I w nosie mialam ich statystyki.
Na wyniku 1:12345678987654321 jak nie wiecej. A po samym wywiadzie z racji wieku 1:333.
Usg wyszlo dobrze, ale i tak bym miala niepokoj do porodu jak nie dluzej.
Z pappa glupoty jakies powychodzily. A na amino nigdy bym sie nie zgodzila. Za chiny ludowe
Koszt nifty to na dobra sprawe pralka, dobry rower lub kiepski tv. A spokoj w ciazy bezcenny

Spokoj w ciazy bezcenny to prawda. Mogę zapytać ile miałaś lat jak urodziłaś?
 
Jak usg wyszlo dobrze to na pappe nawet nie patrz. Jedno z glupszych badan. Tam nawet malutki katarek przekłamuje wynik.
Wazniejsze jest przeziernosc i usg.
Juz powinnas byc spokojna.
A jak chcesz miec 100% to tylko niftypro. Nic innego nie daje lepszych wynikow. Tez masz to w uk.


Mega szybko otrzymałam wynik, niskie ryzyko 3 syndromów:


down syndrom (1:91 ze względu na wiek) a mój to 1:2937

edward + patau (1:904) mój mniej niż 1:100tys

chyba jest ok:)

Jak myślisz?
 
Ostatnia edycja:
Mega szybko otrzymałam wynik, niskie ryzyko 3 syndromów:

down syndrom (1:91 ze względu na wiek) a mój to 1:2937

edward + patau (1:904) mój mniej niż 1:100tys

chyba jest ok:)

Jak myślisz?
To są bardzo dobre wyniki!
Ja mam 40 lat i moje wyniki po pappa to 1:1424 i 1:3000 i 1:4000, ale dla swojego spokoju we wtorek idę robić niftypro.
 
Czytam jeszcze na temat wyników pappa i cos mi się nie zgadza z beta hcg i pappa ze są za wysokie.
Na wizytę u polskiego gina mam szanse dopiero pod koniec tygodnia.
Czy któraś z Pan umie to zinterpretować?
będę ogromnie wdzięczna
@Kasjopejja @SalsaPL
 

Załączniki

  • 16E3B603-C92C-4C9F-9077-82D7369B7574.jpeg
    16E3B603-C92C-4C9F-9077-82D7369B7574.jpeg
    923,1 KB · Wyświetleń: 54
Czytam jeszcze na temat wyników pappa i cos mi się nie zgadza z beta hcg i pappa ze są za wysokie.
Na wizytę u polskiego gina mam szanse dopiero pod koniec tygodnia.
Czy któraś z Pan umie to zinterpretować?
będę ogromnie wdzięczna
@Kasjopejja @SalsaPL
Wyniki masz dobre, nie można sprawdzać samych wyników z krwi, z tego co mi wiadomo to zawsze idzie w parze z usg i wywiadem lekarskim. Same w sobie nic nie powiedzą.
 
Czytam jeszcze na temat wyników pappa i cos mi się nie zgadza z beta hcg i pappa ze są za wysokie.
Na wizytę u polskiego gina mam szanse dopiero pod koniec tygodnia.
Czy któraś z Pan umie to zinterpretować?
będę ogromnie wdzięczna
@Kasjopejja @SalsaPL
Tak jak juz pisalam, te wyniki o kant tyłka potluc. One o niczym nie mowią na dobrą sprawe, a przekłamaniem może być nawet katarek.
Jak chcesz mieć pewność to tylko Niftypro. Srednio sie 5 dni czeka na wyniki.
Bo jak dalej sie wpatrujesz w te cyferki, pomimo że mowimy iż wynik jest dobry, to bedziesz i tak dalej na nie patrzyła.
Zrob sobie nifty, dobrze radze. To nie majątek, a spokoj do końca ciązy a i pozniej.
 
reklama
Tak jak juz pisalam, te wyniki o kant tyłka potluc. One o niczym nie mowią na dobrą sprawe, a przekłamaniem może być nawet katarek.
Jak chcesz mieć pewność to tylko Niftypro. Srednio sie 5 dni czeka na wyniki.
Bo jak dalej sie wpatrujesz w te cyferki, pomimo że mowimy iż wynik jest dobry, to bedziesz i tak dalej na nie patrzyła.
Zrob sobie nifty, dobrze radze. To nie majątek, a spokoj do końca ciązy a i pozniej.
Masz racje! Ja Ciebie posłuchałam i dzianinę na nifty🤗🌷
 
Do góry