reklama

badania sex porod ojcostwo

Temat na forum 'Trzymaj się ojciec' rozpoczęty przez nina_sa, 8 Czerwiec 2011.

1. nina_sa

nina_sa Początkująca w BB

Witam serdecznie przeprowadzam badania w celu określenia jak poród wpływa na stosunki partnerskie oraz jakie zmiany zaszły w ostatnich latach w odniesieniu do ojcostwa. Mam do Was gorącą prośbę o wypełnienie ankiety, nie zajmie ona dużo czasu. Bardzo proszę o rzetelne jej wypełnienie. Ankieta ta służy badaniom prowadzonym na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, jest całkowicie anonimowa a jej wyniki posłużą wyłącznie analizom naukowym. W miarę możliwości proszę o zachęcenie partnerów do jej wypełnienia, gdyż zdanie Pań i Panów na te tematy może być różne a to jest szczególnie ciekawe, w końcu nie jest tak samo na Marsie i Wenus :) Temat jest to bardzo interesujący wiec mysle ze po realizacji badan tez zechcecie spojrzec na sumaryczne wyniki. W przypadku zainteresowania wynikami proszę o wiadomość nina_sa@o2.pl
    poniżej link do ankiety:
    Ojcostwo XXI wieku - przemiany roli ojca i męża

Nina

2. DobryTata.waw.pl

DobryTata.waw.pl Fanka BB :)

Ankietę wypełniłem. Proszę jednak o zwrócenie uwagi na ankietę, gdyż przy jednym z pytań pojawił mi się błąd. Ponadto w pytaniu "czy chetnie opiekuje się dzieckiem" brakowało mi odpowiedzi "tak" pozbawionej funkcji warunkowej ",ale..."
    Poza tymi dwiema uwagami, gratuluję profesjonalizmu i ciekawej tematyki ankiety.
    Ponadto jeśli jest taka możliwość, to bardzo prosilbym o udostepnienie wynikow tej ankiety, po jej zakończeniu. Temat ten bardzo mnie interesuje. Rozumiem, że powstanie z tego jakaś praca lub artykół. Jeśli można prosić o udostepnienie takiego materiału to bedę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
    Sławomir Żbikowski

3. reklama
  4. nina_sa

nina_sa Początkująca w BB

Dziękuję Panu bardzo za sluszne uwagi, powinno już wszystko działać :) Po zakończeniu badań udostępnie wyniki bądź opracowanie które na podstawie zebranych danych powstanie. Bardzo proszę wysłać taką informację o zainteresowaniu wynikami na skrzynkę pocztową nina_sa@o2.pl abym miała dostęp do Państwa adresów.
    serdecznie pozdrawiam i ponawiam prośbę o wypełnienie ankiety do odwiedzających forum :)
    Nina

5. podzieciecemu

podzieciecemu Początkująca w BB

ciekawy temat :)

6. Jakub Krężel

Jakub Krężel Początkująca w BB

Stary temat, ale mnie zaciekawił. Czy wyniki zostały opracowane? :)

7. adamtata

adamtata Zaciekawiona BB

Ja tez bym mile to zobaczyl,
    bo to jest dosc ciekawa kwestia, niby ojcowie coraz bardziej sie angazuja, ale na tym podforum pustki...

Poleć forum