reklama

badania sex porod ojcostwo

Temat na forum 'Trzymaj się ojciec' rozpoczęty przez nina_sa, 8 Czerwiec 2011.

 1. nina_sa

  nina_sa Początkująca w BB

  Witam serdecznie przeprowadzam badania w celu określenia jak poród wpływa na stosunki partnerskie oraz jakie zmiany zaszły w ostatnich latach w odniesieniu do ojcostwa. Mam do Was gorącą prośbę o wypełnienie ankiety, nie zajmie ona dużo czasu. Bardzo proszę o rzetelne jej wypełnienie. Ankieta ta służy badaniom prowadzonym na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, jest całkowicie anonimowa a jej wyniki posłużą wyłącznie analizom naukowym. W miarę możliwości proszę o zachęcenie partnerów do jej wypełnienia, gdyż zdanie Pań i Panów na te tematy może być różne a to jest szczególnie ciekawe, w końcu nie jest tak samo na Marsie i Wenus :) Temat jest to bardzo interesujący wiec mysle ze po realizacji badan tez zechcecie spojrzec na sumaryczne wyniki. W przypadku zainteresowania wynikami proszę o wiadomość nina_sa@o2.pl
  poniżej link do ankiety:
  Ojcostwo XXI wieku - przemiany roli ojca i męża

  Nina
   
 2. DobryTata.waw.pl

  DobryTata.waw.pl Fanka BB :)

  Ankietę wypełniłem. Proszę jednak o zwrócenie uwagi na ankietę, gdyż przy jednym z pytań pojawił mi się błąd. Ponadto w pytaniu "czy chetnie opiekuje się dzieckiem" brakowało mi odpowiedzi "tak" pozbawionej funkcji warunkowej ",ale..."
  Poza tymi dwiema uwagami, gratuluję profesjonalizmu i ciekawej tematyki ankiety.
  Ponadto jeśli jest taka możliwość, to bardzo prosilbym o udostepnienie wynikow tej ankiety, po jej zakończeniu. Temat ten bardzo mnie interesuje. Rozumiem, że powstanie z tego jakaś praca lub artykół. Jeśli można prosić o udostepnienie takiego materiału to bedę bardzo wdzięczny.

  Pozdrawiam
  Sławomir Żbikowski
   
 3. reklama
 4. nina_sa

  nina_sa Początkująca w BB

  Dziękuję Panu bardzo za sluszne uwagi, powinno już wszystko działać :) Po zakończeniu badań udostępnie wyniki bądź opracowanie które na podstawie zebranych danych powstanie. Bardzo proszę wysłać taką informację o zainteresowaniu wynikami na skrzynkę pocztową nina_sa@o2.pl abym miała dostęp do Państwa adresów.
  serdecznie pozdrawiam i ponawiam prośbę o wypełnienie ankiety do odwiedzających forum :)
  Nina
   
 5. podzieciecemu

  podzieciecemu Początkująca w BB

  ciekawy temat :)
   
 6. Jakub Krężel

  Jakub Krężel Początkująca w BB

  Stary temat, ale mnie zaciekawił. Czy wyniki zostały opracowane? :)
   
 7. adamtata

  adamtata Zaciekawiona BB

  Ja tez bym mile to zobaczyl,
  bo to jest dosc ciekawa kwestia, niby ojcowie coraz bardziej sie angazuja, ale na tym podforum pustki...
   

Poleć forum