reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania usg brak serduszka

Ja miałam bardzo podobnie w poprzedniej ciąży niestety. Poszłam w 7 + coś na pierwsze USG, zarodek miał 6 mm, czyli zatrzymał się tydzień wcześniej i nie było bicia serca. Tak naprawdę to nawet lekarz nie wie jak to się skończy, bo właśnie mogła się przesunąć owulacja, może potrzebuje czasu dlatego dopiero za tydzień można zobaczyć czy zarodek się zaczął rozwijać.
Ale moja lekarka powiedziała wtedy zdanie za które bardzo jej dziękuje, że nie wie co ma mi powiedzieć, ale normalnie zarodek 6 mm powinien mieć bijące serduszko. Wtedy już wiedziałam na co się szykować. Nadzieje miałam nikłą, ze to się dobrze zakończy. Wszyscy dookoła powtarzali, ze na pewno wszystko będzie dobrze, czym jeszcze bardziej się denerwowałam, bo skąd oni mogą wiedzieć czy będzie dobrze czy nie.
U mnie niestety skończyło się poronieniem zatrzymanym.
Przytulam Cię bardzo mocno, bo wiem jak to jest. Najgorsze to poczucie bezsilności, ze nic nie możemy zrobić, tylko czekać, że nie mamy na to żadnego wpływu.
Mam szczerą nadzieję, ze u Ciebie zakończy się inaczej. Gdybyś potrzebowała wsparcia to pisz :)
Nawet nie wiesz jak duzo znaczy dla mnie szczególnie przedostatni akapit.. Czekanie jest najgorsze, ale nastrajam dobre emocje- zdaje sobie sprawę, że każda jest inna i będę walczyć z moimi emocjami o to dzieciątko ❤️
 
reklama
ostatnia miesiączka 29.11-1.12 pozytywne testy 9,10,11,12. Test ciążowy słaba kreska 24.12 ,27.12 bhcg 212 i gruba kreska na teście. 30.12 bhcg 501 a 6.01 3501
No to moim zdaniem nie ma tutaj mowy o przesunięciu owulacji i ciąża wcale nie jest młodsza. W 7+6 powinno być serduszko. Jakoś bardzo powoli się to rozwija. Wg mnie przygotuj się na najgorsze. Ja tutaj nie widzę szczęśliwego zakończenia niestety.
 
Do góry