reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania w ciąży .

reklama
Venicee - dasz znać gdzie znalazłaś to miejsce ze zniżkami na badania? Ja też jestem z Krakowa, więc jakby mi było po drodze, to chętnie skorzystam :)
 
Byłam na kurczaba w Krk,dla kobiet w ciąży -15%...w sumie laboratorium szok jak dla mnie ,ale 1 raz tylko tam ,bo miałam sporo drogich badań.... Zamiast 205zł zapłaciłam 146zł....Diagnoza się tam to nazywa.
 
u mnie wygląda tak wizyta 250 zł wszystkie badania prywatnie

Vincee ja wczoraj przeszłam horror przez laboratorium i wiem ze badania są drogie i wogole i wczoraj poszłam do szpitala gdzie mają taniej niż w diagnostyce i się cieszyłam ze zaoszczędzilam 120zl ale okazało się że w tym szpitalu używają tańszych odczynników i tak powtarzam badania wydałam 3x drożej a ile stresu ... upewnij się czy promocja jest związana z tym ze nowa siec i dlatego takie ceny czy dlatego ze tanie odczynniki .... cgce dobrze aby nikt się nie najadl tyle strachu co ja wczoraj.....
 
Nie ma za co....tylko jakbyś się zdecydowała nie przestrasz się....
Ja tam olałam jak tam jest ...zaoszczędziłam jakieś 60zł....
 
reklama
Do góry