reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania w fazie folikularnej

KAROLA2525

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2022
Postów
2 106
Hej.
Staram się z mężem o dziecko od 6 mies.
Postanowilam wykonać parę badań na własną rękę w 3 fazach.
Dzis odebrałam badania z fazy folikularnej.
Co sądzicie? W nawiasach normy.
FSH 7,66 (3,03-8.08)
LH 5,72 (2,39-6,60)
ESTRADIOL 40,00 (21-251)
PROLAKTYNA 22,38 (1,20-29,93)

I co sądzicie o LH do Fsh?? Wynosi 0.74

Dziekije za pomoc!
 
reklama
Nie wiem czy dobrze pamiętaj, ale chyba dopiero poniżej 0,5 świadczy o niedoczynności przysadki.
Zaobserwowałaś u siebie np. zaburzenia miesiączkowania?
Czy masz wrażenie, że często marzniesz?
Badałaś glukozę na czczo?
 
Nie wiem czy dobrze pamiętaj, ale chyba dopiero poniżej 0,5 świadczy o niedoczynności przysadki.
Zaobserwowałaś u siebie np. zaburzenia miesiączkowania?
Czy masz wrażenie, że często marzniesz?
Badałaś glukozę na czczo?
Miesiączkę mam regularną, właśnie też czytałam że poniżej 0.5 i powyżej 1 jest nie dobrze.
 
Hej.
Staram się z mężem o dziecko od 6 mies.
Postanowilam wykonać parę badań na własną rękę w 3 fazach.
Dzis odebrałam badania z fazy folikularnej.
Co sądzicie? W nawiasach normy.
FSH 7,66 (3,03-8.08)
LH 5,72 (2,39-6,60)
ESTRADIOL 40,00 (21-251)
PROLAKTYNA 22,38 (1,20-29,93)

I co sądzicie o LH do Fsh?? Wynosi 0.74

Dziekije za pomoc!
Idź najlepiej co ginekologa - on zleci Ci odpowiednie badania i zinterpretuje całość 🙂 my się przez rok nie zabezpieczaliśmy i ciąży nie było, poszłam w końcu do ginekologa, miałam zlecone naprawdę dużo badań, mąż badanie nasienia. Problem był po mojej stronie, po ustawieniu na lekach od ginekologa i endokrynologa w 2 cyklu zaszliśmy w ciążę. Niedługo nasz synek kończy 5 miesięcy 🙂
 
Idź najlepiej co ginekologa - on zleci Ci odpowiednie badania i zinterpretuje całość 🙂 my się przez rok nie zabezpieczaliśmy i ciąży nie było, poszłam w końcu do ginekologa, miałam zlecone naprawdę dużo badań, mąż badanie nasienia. Problem był po mojej stronie, po ustawieniu na lekach od ginekologa i endokrynologa w 2 cyklu zaszliśmy w ciążę. Niedługo nasz synek kończy 5 miesięcy 🙂
Gratulacje!
Byłam u lekarza, sprawdzał jajniki itp i stwierdził że wszystko jest ok. Ale jednak badania to badania. Dziękuję
 
reklama
Do góry