reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania

reklama
Dziewczyny odebrałam dzisiaj część wyników i jak na razie jest ok. Już chyba wolałabym, żeby coś było nie tak. Może wtedy wiedziałabym jaka jest przyczyna niepowodzeń.
 

Załączniki

  • wynik (8) (1)_kopia.pdf
    362,8 KB · Wyświetleń: 49
A polimorfizm PAI-1 (inaczej Serpine) robiłaś? Ona odpowiada za problemy z implantacja. Ty nie masz w protokole heparyny?
 
Mam kolejne, już ostatnie wyniki. I dobrze nie jest. Czy rzeczywiście czeka mnie heparyna?
 

Załączniki

  • wynik (16)_kopia.pdf
    134 KB · Wyświetleń: 41
  • wynik (15)_kopia.pdf
    140,3 KB · Wyświetleń: 30
Nie jest bardzo źle, a jest punkt zaczepienia. Pai pasuje do problemów z implantacją. Zobacz co powiedzą w Twojej klinice na te wyniki. Jest szansa, że heparyna i acard pomogą kolejnej ciąży się rozwinąć. Pytanie, czy jeszcze immunologia nie szwankuje.

Co do mthfr, to bierzesz teraz jakiś kwas foliowy albo witaminy dla staraczek?


Chcesz się konsultować z jakimś innym lekarzem? Ja mam hematologow sprawdzonych, pamiętam też co dziewczyny pisały o ginekologach.
 
Nie jest bardzo źle, a jest punkt zaczepienia. Pai pasuje do problemów z implantacją. Zobacz co powiedzą w Twojej klinice na te wyniki. Jest szansa, że heparyna i acard pomogą kolejnej ciąży się rozwinąć. Pytanie, czy jeszcze immunologia nie szwankuje.

Co do mthfr, to bierzesz teraz jakiś kwas foliowy albo witaminy dla staraczek?


Chcesz się konsultować z jakimś innym lekarzem? Ja mam hematologow sprawdzonych, pamiętam też co dziewczyny pisały o ginekologach.
Biorę cały czas kwas foliowy że Swansona. Ale nie mogę nigdzie znaleźć czy to zmetylowany czy nie.
U mnie problem jest taki, że ja mieszkam za granica. Na pewno prześlę wyniki do mojej kliniki ale nie wiem co na to powiedzą.
A co jeszcze z immunologii proponujesz zbadać?
 
Biorę cały czas kwas foliowy że Swansona. Ale nie mogę nigdzie znaleźć czy to zmetylowany czy nie.
U mnie problem jest taki, że ja mieszkam za granica. Na pewno prześlę wyniki do mojej kliniki ale nie wiem co na to powiedzą.
A co jeszcze z immunologii proponujesz zbadać?
A klinikę masz tu czy za granicą? Dostawałas steryd przy transferze?

Wstaw foto buteleczki Swansona. Skoro bierzesz ciągle ten sam kwas, to oznacza z krwi kwas foliowy, B12 i homocysteine.


Żelazny zestaw, czyli heparyna, steryd i progesteron, mogą nie dać sobie rady z NK i z brakiem KIRow. Oba są odpowiedzialne za problemy na początku ciąży. Możesz to zbadać wysyłkowo (piszą, że wyślą wymazowke za darmo za granicę, a po Twojej stronie jest przesyłka zwrotna) w testdna. Nie wiem czy HLA też trzeba badać, może dziewczyny na wątku immunologicznym powiedzą
 
reklama
A klinikę masz tu czy za granicą? Dostawałas steryd przy transferze?

Wstaw foto buteleczki Swansona. Skoro bierzesz ciągle ten sam kwas, to oznacza z krwi kwas foliowy, B12 i homocysteine.


Żelazny zestaw, czyli heparyna, steryd i progesteron, mogą nie dać sobie rady z NK i z brakiem KIRow. Oba są odpowiedzialne za problemy na początku ciąży. Możesz to zbadać wysyłkowo (piszą, że wyślą wymazowke za darmo za granicę, a po Twojej stronie jest przesyłka zwrotna) w testdna. Nie wiem czy HLA też trzeba badać, może dziewczyny na wątku immunologicznym powiedzą
Klinikę mam tu, za granicą. Przy transferach miałam tylko progesteron. Nic więcej. Niedawno miałam badaną Wit B i kwas foliowy. Wyniki są w normie. Nie badałam tylko homocysteiny.
Dziękuję Ci za pomoc. Zaraz zerkne na to testdna.
 

Załączniki

  • 17053356460205767080177599827426.jpg
    17053356460205767080177599827426.jpg
    3,4 MB · Wyświetleń: 34
  • 1705335672559547827985171784602.jpg
    1705335672559547827985171784602.jpg
    3,9 MB · Wyświetleń: 31
Do góry