reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania

Loja - odpowiedziałam troszke pózniej od zadania pytania, ale mam nadzieje ze pomoglam (choc juz moze wszystko wiesz)W razie czego pytaj :)
 
reklama
Kasiu dzięki serdeczne :-*Trochę grzebałam po internecie , próbowałam się czegoś dowiedzieć ale po przeczytaniu kilku artykułów miałam w głowie jeszcze większy mętlik niż wcześniej nie mówiąc już o tym że mój gin też mnie dość nastraszył :p Artykuł mi się przydał , rzeczywiście napisany w dość przystępny sposób :) Na badanko z 75 idę w przyszły poniedziałek ale denerwuję się oczywiście cały czas :( Napewno będe się pytać , bardzo mi pomogłaś :) :) :) :) :) :)
 
A ja w środę szykuję się na powtórkę badania na 75g...fuj..bardzo bym chciała aby wyszło dobrze..ale niestety,raczej tak nie będzie,bo widzę wyraźnie po pomiarach glukometrem ze muszę uważać na to co jem, na pewno nic słodkiego, a ta glukoza to sam cuker w czystej postaci..wiec raczej dobrze to nie będzie :( No cóz..oby z malcem było wszystko dobrze
 
Dokladnie jak mówi Gufi, posiew moczu jest dokładniejszym badaniem juz pod kątem rozróżnienia grupy,rodzaju bakterii. Aby wiadomo było jakim lekarstwem TO TO wyeliminować. Konkretne bakterie,reagują na konkretny antybiotyk a niektore w ogóle to nie rusza (zwłaszcza teraz w ciązy niepotrzebnie nie powinnyśmy truć malusza)
Jedna podpowiedź, badanie moczu na posiew powinno byc wykonane z bardzo sterylnego pojemniczka(oczywiscie z moczu porannego,ale troche popuść nie z początku).Zakup takie pudeleczko w kazdej aptece (ok.1zł) "jałowy pojemnik"
 
reklama
Do góry