reklama

Badania

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2015' rozpoczęty przez kobita, 15 Lipiec 2014.

1. kobita

kobita Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej zrobiłam już podstawowe badania i zaniepokoil mnie wynik moczu.... a dokładnie ilość erytrocytów świeżych bo mam ich aż 4-6-8 :szok: z tego co wyszukałam norma jest do 3-4...

Czy któraś z was już robiła badania???

2. z@t

z@t Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kobita ja nie mam pojęcia co to oznacza, ale proponuję żeby w tym wątku pisać o swoich wizytach lekarskich, terminach i właśnie wynikach badań

3. reklama
  4. Enidka

Enidka Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam :) mam termin na 20.03.15 i szybkie pytanie bo zaraz do pracy. Mialam badanie usg transwaginalne w poniedzialek, pecherzyk w macicy zameldowal sie prawidlowo... Ale od wtorku pojawil mi sie przy podcieraniu taki delikatny brunatny sluz... Myslicie ze to po tym badaniu? Ktoras z Was miala podobnie? Brzuch mnie nie boli, czuje sie dobrze tylko ten brunatny sluz mnie denerwuje

5. kobita

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Enidka ja tez mialam taki brunatny sluz,lekkie plamienia ale po niczym tzn samoistnie wystapilo zadzwonilam do swojego gin i kazal brac luteine podjezykowo i przeszlo wiec u mnie musial progesteron spadac...u ciebie moze byc to wywyolane badaniem ale dla swojego spokoju zadzw do swojego gin i sie skonsultuj bo zawsze plamienia moga zamienic sie w krwawienie wiec lepiej dmuchac na zimne. Daj znac!

6. Enidka

Enidka Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bylam u mojej ginekolog. We wziernikach niby wszystko ok... Tez mowila ze czasami moze tak byc ale wypisala mi duphaston i kazala Zrobic bete. Mam nadzieje ze u mnie tez sie unormuje i przejdzie... dzieki za slowa otuchy :)

7. kasikz

kasikz Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Endika generalnie w tak wczesnej ciazy nie powinno badac sie z wzierniiem wogole sie odchpdzi od badan typowo ginekologicznych we wczesnej ciazy. Takie badanie min moze powodowac plamienie

8. agamaja

agamaja Kwietniówka 2013

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam pytanie do tych dziewczyn, które chodzą do gina prywatnie:
    Ile teraz płaciłyście za zestaw badań ten na początek ciąży?

9. kobita

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    230zl bez grupy krwi bo ja juz sie ma

10. reklama
  11. Patrycja2301

Patrycja2301 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja zapłaciłam 254 zł za całość.

12. rurka

rurka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziewczyny, które chodzą prywatnie: mamy prawo korzystać z badań u naszych rodzinnych! Tzn nie ze wszystkich ale podstawy wszystkie mocz, morfologia, TSH i inne, które rodzinny może zlecić... zawsze to parę groszy w kieszeni.. a raz w miesiacu mamy do tego prawo, tak mi moja rodzinna powiedziała i ja zamierzam z tego korzystać :happy2:

Poleć forum