reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania

Dołączył(a)
8 Styczeń 2018
Postów
14
Dziewczyny, idę do lekarza ginekologa prywatnie. Zapisalam się do rodzinnego żeby wypisał mi skierowania na badania. Jakie wyniki powinnam mieć ze sobą na pierwszej wizycie u ginekologa ?
Buziaki
 
reklama
Tak , z tym, że bede za to potem płaciła. Wolę iść teraz zrobić taki jak np. grupa krwi, bo nie mam czasu na siedzenie w kolejce do rodzinnego
 
Mocz, Morfologia, glukoza, tsh, toksoplazmoza, ròżyczka, hiv, żelazo, potas, sòd, kreatynina, mocznik

Mogło mi coś umknąć :)
 
Sorka myslalam ze idziesz do ginekologa na nfz po skierowanie.
Ogólnie trzeba zrobić morfologia mocz
Tsh, toxoplazmoze ,nie wiem czy nie cytomegalie chociaz ja nie robilam cytomegali bo i tak lecza po ciazy..różyczke chyba też
HIV kila rzezaczka glukoza
Ja robiłam prywatnie i spora suma wyszła.
Nie pomyslalam wtedy żeby iść na jedną wizytę na NFZ po skierowanie:)
Ale już będę wiedzieć.
 
Mocz, Morfologia, glukoza, tsh, toksoplazmoza, ròżyczka, hiv, żelazo, potas, sòd, kreatynina, mocznik

Mogło mi coś umknąć :)
Jeszcze kiła (VDRL), przeciwciała anty-HBS (wirus wątroby typu B), zamiast potasu pwoinny być wszystkie elektrolity (Na,K,Cl), opcjonalnie chyba HCV jeszcze jest
 
Dlatego ja chcę zrobić te najważniejsze badania na różne choroby, na które rodzinny mi wypisze,bo później mogę nie móc urwać się z pracy, dzięki dziewczyny :-)
 
reklama
Do góry