reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BADANIE Amh pomocy :(

reklama
Dziewczyny z niskim amh poradzicie coś ? Mam totalna załamkę.. 1.5 roku starań wszytskie wyniki ok, a wczoraj wyszło że amh 0.61, mam 31 lat 😭😭😭
 
Dziękuję za odpowiedź :*
Miałam właśnie też krzywa cukrowa insulinę. Wyniki są dobre chociaż po obciążeniu glukoza spadły. Ale wszystko w normie. TSH mam 3 i zaczynam brać pół tabletki euthyrox 25.
Stymulowanie owulacji? Mogłabyś mi troszkę przybliżyć temat ? :)
Jedyne co to chodziłam na monitoring owulacji i przez pol roku chyba tylko 1raz owulacji nie było.. dopiero w tym MSC kiedy zgłosiłam, że mam coraz bardziej skąpe miesiączki to lekarka zwróciła uwagę, że endometrium jest cienkie po owu..
Bierzesz określone leki w określonych dniach cyklu (aromek, clostilbegyt), które powodują wzrost komórki jajowej, w dniu planowanej owulacji zastrzyk na pęknięcie (ovitrelle, pregnyl), no i się staracie.
Ja osobiście nigdy nie miałam stymulacji, ale mam nadzieję, że niedlugo z nią zaczniemy.

Na poprawę endometrium zaleca się w drugiej fazie cyklu morele suszone, orzechy brazylisjskie, czerwone wino. A na zagniezdzenie bejbika ananasa.

Trzymaj dietę z niskim ig i staraj się schudnąć, jeśli masz nadwagę.[emoji4]
 
Dziewczyny z niskim amh poradzicie coś ? Mam totalna załamkę.. 1.5 roku starań wszytskie wyniki ok, a wczoraj wyszło że amh 0.61, mam 31 lat [emoji24][emoji24][emoji24]
Z takim AMH próbowałabym sobie pomoc. Może powinnaś zastanowic się na in vitro. Taki wynik świadczy o przedwczesnym wygasaniu czynności jajnikow. Przykro mi. [emoji20][emoji20][emoji20]
Jest taki wątek na forum: kto po in vitro. Tam jest bardzo dużo dziewczyn z niskim amh, które są w ciąży, albo urodzily.
Wg mnie konsultacja z dobra klinika leczenia niepłodności jest niezbędna, i jak najszybciej.
Powodzenia [emoji4]
 
Z takim AMH próbowałabym sobie pomoc. Może powinnaś zastanowic się na in vitro. Taki wynik świadczy o przedwczesnym wygasaniu czynności jajnikow. Przykro mi. [emoji20][emoji20][emoji20]
Jest taki wątek na forum: kto po in vitro. Tam jest bardzo dużo dziewczyn z niskim amh, które są w ciąży, albo urodzily.
Wg mnie konsultacja z dobra klinika leczenia niepłodności jest niezbędna, i jak najszybciej.
Powodzenia [emoji4]
Dzięki 😘 wlasnie nie chcieliśmy in vitro.. ehh życie pisze własny scenariusz
 
Dzięki [emoji8] wlasnie nie chcieliśmy in vitro.. ehh życie pisze własny scenariusz
My też się przygotowujemy, lekarze mi zawsze mowili że szybko zajde, prawidłowe owulacje i wszystko cacy. Psychicznie jestem przygotowana.
Również chciałabym, żeby nasze życie inaczej się potoczyło, ale nie zmienię przeszłości, a na przyszłość mam wplyw.
Ty również, więc jeśli na pytanie: czy pragnę dzieci odpowiadasz sobie tak to zrób wszystko, żeby je posiadać. Do takich doszłam wnioskow życiowych hehe [emoji1787]
 
My też się przygotowujemy, lekarze mi zawsze mowili że szybko zajde, prawidłowe owulacje i wszystko cacy. Psychicznie jestem przygotowana.
Również chciałabym, żeby nasze życie inaczej się potoczyło, ale nie zmienię przeszłości, a na przyszłość mam wplyw.
Ty również, więc jeśli na pytanie: czy pragnę dzieci odpowiadasz sobie tak to zrób wszystko, żeby je posiadać. Do takich doszłam wnioskow życiowych hehe [emoji1787]
Właśnie ja psychicznie totalnie się rozlecialam, bo zawsze wszystko ok aż tu nagle coś.. i tylko pytania skąd, dlaczego itd. czekam na wizytę u lekarza i już rozkminiam.. eh
Powodzenia! 😊
 
reklama
Właśnie ja psychicznie totalnie się rozlecialam, bo zawsze wszystko ok aż tu nagle coś.. i tylko pytania skąd, dlaczego itd. czekam na wizytę u lekarza i już rozkminiam.. eh
Powodzenia! [emoji4]
Ja miałam czas dojść do tego momentu w którym jestem, chociaż do końca nie wiemy dlaczego nam się nie udaje, ale zdążyłam się pogodzić z myślą, że jest jak jest, dużo czasu na to potrzebowałam. ty jesteś na początku swojej drogi. Wiem, jak się czujesz, ale będzie lepiej. A jak urodzisz to całkiem dobrze [emoji3][emoji3][emoji3]
Na pewno powtórz badanie, żeby mieć pewność. Ale tak pewnie zleci lekarz.
 
Do góry