reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie Beta hcg

Dołączył(a)
3 Listopad 2023
Postów
3
Cześć Dziewczyny. W marcu pisałam do was z problemem ciąży pozamacicznej. Uniknęłam wtedy operacji. Dziękuję za wasze wsparcie wtedy...W październiku miałam badanie drożnosci jajowodow. Wyszło że jeden jest drozny. Lekarz powiedział że najlepiej odrazu zajść w ciążę. Cykle mam co 33 dni. Termin miesiączki przypada na poniedziałek. Piersi bardzo mnie bolą, dziś czułam kłucie jajnika. Innych objawów brak. Test ciazowy negatywny. Czy jutro badanie beta hcg może coś już pokazać czy lepiej poczekać do terminu miesiączki? Od dwóch dni po pracy muszę robić sobie drzemki. Jakieś ogólne zmęczenie.
 
reklama
Cześć Dziewczyny. W marcu pisałam do was z problemem ciąży pozamacicznej. Uniknęłam wtedy operacji. Dziękuję za wasze wsparcie wtedy...W październiku miałam badanie drożnosci jajowodow. Wyszło że jeden jest drozny. Lekarz powiedział że najlepiej odrazu zajść w ciążę. Cykle mam co 33 dni. Termin miesiączki przypada na poniedziałek. Piersi bardzo mnie bolą, dziś czułam kłucie jajnika. Innych objawów brak. Test ciazowy negatywny. Czy jutro badanie beta hcg może coś już pokazać czy lepiej poczekać do terminu miesiączki? Od dwóch dni po pracy muszę robić sobie drzemki. Jakieś ogólne zmęczenie.
Objawy przed terminem @ mogą być tak na ciążę jak i PMS 🤷🏼‍♀️ Jeśli test domowy jest negatywny, to powtórzyłabym go po 2 dniach.
 
Gdyby to zmęczenie i ból piersi były objawem ciąży, to test miałabyś pozytywny. Więc nie są. Poczekaj do terminu miesiączki, a nawet 2-3 dni po, jeżeli się spóźni i wtedy testuj.
 
O A teraz poszłam do łazienki i zobaczyłam delikatne plamienie. Albo okres się rozkręci albo to zagnieżdżenie. Ech to najgorsze te czekanie
 
Polecam zrobić betę ja zaczęłam testować 4 dni przed okresem i testy słaboooo dodatnie, dziś rano myślę że powinna być lepiej widoczna kreska i ku mojemu zaskoczeniu biel na jednym teście, biel na drugim.... poszłam na betę i 32 :)
 
reklama
Do góry