reklama

Badanie dla Staraczek borykających się z niepłodnością, Warszawa, Kraków

Temat na forum 'Ankiety' rozpoczęty przez PanaKotka, 16 Wrzesień 2015.

1. PanaKotka

PanaKotka Czekam, Skarbeczku :*

Jestem osobą, która wzięła udział w tym badaniu. Chcąc pomóc Kasi zamieszczam jej prośbę.
    Zgłoszenia proszę kierować na podany poniżej adres mailowy.

Szukam kobiet, które zmagają się z niepłodnością!

Jestem studentką psychologii. Piszę pracę magisterską o niepłodności i kobietach, które się z nią zmagają i chciałam prosić Cię o pomoc..

Zdaję sobie sprawę, że temat niepłodności jest bardzo delikatny. Potrzeba dużo empatii i zrozumienia d
    la wszystkich, którzy bezskutecznie starają się o dziecko. Niestety w Polsce to w dalszym ciągu temat tabu- ludzie nie zdają sobie sprawy jak wiele przykrości sprawiają osobom: zadając niekończące się pytania, udzielając "dobrych" rad, wywierając nacisk itd.
    W związku z tym chciałabym zbadać, jak niepłodność, jako choroba, wpływa na kobiety.

Szukam kobiet, które zechciałyby uczestniczyć w moich badaniach. Badanie polega na wypełnieniu dwóch całkowicie anonimowych, bardzo prostych kwestionariuszy psychologicznych- ok. 15 min.

Konieczne jest osobiste spotkanie (promotor nie wyraził zgody na badanie internetowe).
    Szukam kobiet z Warszawy i okolic (Pruszków, Grodzisk, Żyrardów). Możliwe spotkanie również w Krakowie.
    Oczywiście ja dojeżdżam do osoby, która zgodzi się na spotkanie. Będzie to dla mnie nieoceniona pomoc i bogate źródło wiedzy.

Dla kobiet, które zgodzą się na spotkanie mam upominki związane z tematem starań o dziecko takie jak np. test ciążowy, termometr owulacyjny, herbatki dla kobiet starających się o dziecko. Ponadto otrzymałam pulę dziesięciu 1-miesięcznych abonamentów Premium w OvuFriend do rozlosowania wśród uczestniczek badań!

GWARANTUJĘ PEŁNĄ ANONIMOWOŚĆ!!

Czekam na zgłoszenia: nieplodnosc.badania@gmail.com

Z pozdrowieniami,
    Katarzyna

2. reklama

Poleć forum