reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie drożności jajowodów - ciąża

reklama
Jeśli chodzi o ocenę drożności jajowodów to właśnie Olmedical badania te wykonywane są metodą sono HSG, dlatego ja też planuję się tutaj zapisać. Dodatkowo też pracują tutaj naprawdę dobrzy specjaliści co jest również ważne
 
Odświeżanie tematu 🙂 czy ktoś może jeszcze się pochwalić ciąża po drożności? Ewentualnie po cyklu stymulowanym? Pozdrawiam 💚
 
Mogę wiedzieć co to znaczy mocno stymulowany? Gratulacje 🙂
Półtora roku byłam na różnych lekach w różnej kombinacji i przez półtora roku udało mi się mieć 3 owulację ... Miałam wykonaną drożność okazało się że było wszystko ok a jednak za miesiąc okazało się zaszłam w ciążę. Mówią że czasami tam zalega jakąś wydzielina i ten kontrast to przemyje i też to wystarczy żeby było lepiej . W szczęśliwym cyklu brałam miovelle , miovelle nac , estrofen , bromocorn , progesteron besins , letrozol 3x1 i witaminy . Oczywiście leki były rozłożone na konkretne dni cyklu . Mam pcos .
 
Półtora roku byłam na różnych lekach w różnej kombinacji i przez półtora roku udało mi się mieć 3 owulację ... Miałam wykonaną drożność okazało się że było wszystko ok a jednak za miesiąc okazało się zaszłam w ciążę. Mówią że czasami tam zalega jakąś wydzielina i ten kontrast to przemyje i też to wystarczy żeby było lepiej . W szczęśliwym cyklu brałam miovelle , miovelle nac , estrofen , bromocorn , progesteron besins , letrozol 3x1 i witaminy . Oczywiście leki były rozłożone na konkretne dni cyklu . Mam pcos .
No to faktycznie trochę tego było, super że się udało. Ja mam trochę gorzej bo lekkie ogniska endometriozy i niższe amh, poza tym drożność jajowodów ok i owulację bez wspomagania z zastrzykami, to mój pierwszy cykl po drożności.. strasznie się stresuje.. nie oczekuje cudów ale jednak w środku duszę się i jednak na coś liczę.. miałaś jakieś inne objawy ciąży niż przed @?
 
No to faktycznie trochę tego było, super że się udało. Ja mam trochę gorzej bo lekkie ogniska endometriozy i niższe amh, poza tym drożność jajowodów ok i owulację bez wspomagania z zastrzykami, to mój pierwszy cykl po drożności.. strasznie się stresuje.. nie oczekuje cudów ale jednak w środku duszę się i jednak na coś liczę.. miałaś jakieś inne objawy ciąży niż przed @?
Nie wiem nic na temat endometriozy. Nie miałam wogole objawów, dopiero piersi zaczęły dokuczać pod koniec pierwszego trymestru
 
reklama
Do góry