reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie drożności jajowodów - ciąża

Ja miałam zleconą drożność po ciąży pozamacicznej. Na temat badania najlepiej porozmawiaj z ginekologiem. A infekcja, o której piszesz już jest wyleczona rozumiem?
Tak jest wyleczona już ponad rok czasu nie mam nic, teraz przed staraniem o ciążę rowniez zrobiłam sobie wszystkie wymazy i na szczecie wszystko idealnie. Na wizytę mam się udać ponowna 15dc. Miałam. Monitoring owulacji strzelaliśmy w te dni i nic... Ja jestem już załamana.
 
reklama
Powiedz mi i co byłaś na tym badaniu? Co ci wyszło? Drożne czy niedrozne?
Wyszło mi super, oba drożne. Nawet to po cp miało lepszy przepływ niż drugie. Teraz mam drugi cykl po drożności i czekam czy coś w końcu się uda. Przegadaj drożność ze swoim lekarzem. Uda Ci się kiedyś zajść w ciąże? Czy to miałaby być pierwsza?
 
Mam miec przeprowadzone HSG za tydzień, i nie ukrywam trochę się stresuje bo jak nigdy dostałam okres 3 dnii wcześniej i nie wiem czy badanie teraz nie trafi w owulację 😬🤔 lekarka nie powiedziała mi czy wgl będę mogła starać się zajść w ciążę w tym samym cyku co badanie, więc trochę się schizuje czy któraś z was ma podobnie ?
 
Mam miec przeprowadzone HSG za tydzień, i nie ukrywam trochę się stresuje bo jak nigdy dostałam okres 3 dnii wcześniej i nie wiem czy badanie teraz nie trafi w owulację 😬🤔 lekarka nie powiedziała mi czy wgl będę mogła starać się zajść w ciążę w tym samym cyku co badanie, więc trochę się schizuje czy któraś z was ma podobnie ?
Pewnie nic nie mówiła, bo wszystko zależy od tego jak wyjdzie badanie. Tam gdzie ja robiłam drożność to badanie wykonują wyłącznie do 10 dnia cyklu. Który będzie u Ciebie?
 
Wyszło mi super, oba drożne. Nawet to po cp miało lepszy przepływ niż drugie. Teraz mam drugi cykl po drożności i czekam czy coś w końcu się uda. Przegadaj drożność ze swoim lekarzem. Uda Ci się kiedyś zajść w ciąże? Czy to miałaby być pierwsza?
Pierwsza z praiweszych. Jak na razie nic chociaż był monitoring i owulacja była.
 
reklama
Ja też miałam 10 dnia badanie i pierwszy cykl i ciąża ja od razu po badaniu robiłam monitoring I dostałam duphaston na podtrzymanie bo owulacja wystapila i nie wiem co pomogło ale jest ciaza
 
Do góry