reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie HCG

katie7

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Marzec 2017
Postów
40
Dziewczyny doradźcie, ostatnia miesiączkę miałam 28lutego, cykle mam 30dniowe. W tym cyklu staraliśmy się z mężem o dzidziusia, doradźcie kiedy mogę pójść zrobić badanie beta HCG? W dniu planowanej miesiączki czyli 30marca czy mogę wcześniej? Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
11 dni po owu już możesz. Oczywiście jeśli owulacja na pewno wystąpiła wtedy kiedy myślisz i nie było żadnego przesunięcia:)
Ale oczywiście możesz poczekać do dnia miesiączki wtedy iść na bete będziesz miała pewność 100% czy jesteś czy nie bo z testami to roznie:p nieraz nie wyjdą za pierwszym razem jak coś się poprzesuwa:p
 
Ma być przyrost o około 66% [emoji4] jak wpiszesz sobie w Google kalkulator przyrostu beta hcg to możesz wprowadzić sobie dwie wartości i wyświetli ci się informacją jaki jest przyrost i czy jest dobry :-) wraz z wykresem. Mnie później beta przyrastala o około 40% i byłam przekonana ze ciąża stracona. Teraz jestem w 27tyg.wiec ten przyrost jest gwałtowny na początku,później zwalnia.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ma być przyrost o około 66%
emoji4.png
jak wpiszesz sobie w Google kalkulator przyrostu beta hcg to możesz wprowadzić sobie dwie wartości i wyświetli ci się informacją jaki jest przyrost i czy jest dobry :-) wraz z wykresem. Mnie później beta przyrastala o około 40% i byłam przekonana ze ciąża stracona. Teraz jestem w 27tyg.wiec ten przyrost jest gwałtowny na początku,później zwalnia.

Dziękuje za odpowiedź. Troszkę mnie uspokoiłaś, a powiedz mi kiedy u Ciebie było już coś widać, licząc od pierwszego dnia miesiączki. ? Bo jtr wybieram się do lekarza i mam nadzieje że już coś będę wiedzieć. To mój 6 tydzień licząc od dnia miesiączki
 
reklama
Wpisałam twoje wyniki,wyszło ze przyrost jest w normie [emoji4] juz proponuje nie badać bety,ja zbadalam właśnie parę razy i przestałam żeby się nie stresować. Ja byłam na wizycie w 5tyg.to miałam tylko malutki pęcherzyk bez echa serca,oczywiście stresowalam się strasznie i martwilam. Cierpliwie odczekalam 2tyg.i dokładnie w 7tyg i 4 dniu byk zarodek z serduszkiem. Jest zatem szansa,że jutro będzie pęcherzyk ciążowy z cialkiem żółtym jeszcze bez akcji serca. I nie martw się tym! Znam dziewczyny które miały echo serca w 6 tyg,ale znam też i takie które miały w 9tyg:-)

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wpisałam twoje wyniki,wyszło ze przyrost jest w normie
emoji4.png
juz proponuje nie badać bety,ja zbadalam właśnie parę razy i przestałam żeby się nie stresować. Ja byłam na wizycie w 5tyg.to miałam tylko malutki pęcherzyk bez echa serca,oczywiście stresowalam się strasznie i martwilam. Cierpliwie odczekalam 2tyg.i dokładnie w 7tyg i 4 dniu byk zarodek z serduszkiem. Jest zatem szansa,że jutro będzie pęcherzyk ciążowy z cialkiem żółtym jeszcze bez akcji serca. I nie martw się tym! Znam dziewczyny które miały echo serca w 6 tyg,ale znam też i takie które miały w 9tyg:-)



No licze na to że zobacze już chociaż pęcherzyk :) Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź, dam znać jak wrócę jtr od lekarza :)
Trzymajcie kciuki :)
 
Do góry