reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

badanie młodych matek

Dołączył(a)
1 Marzec 2018
Postów
1
Rozwiązania
0
jestem studentką V roku psychologii magisterskiej w warszawie. W związku z tym rozmawiam internetowo z kobietami które niedawno urodziły dziecko ( do około 3 msc po porodzie). Chciałabym porozmawiać z wieloma osobami z tego forum jeśli będą osoby chętne do porozmawiania :) nie jestem pewna w którym miejscu powinnam umieścić ten post więc będę wdzięczna za wszelkie porady :)
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry