reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie na GBS

EdytaLLL

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Październik 2016
Postów
77
Czesc dziewczyny. Pisze do was w sprawie testu na GBS. Otorz mialam go robiony miedzy 31/32 tygodniem ciazy. Wynik ujemny. Na szkole rodzenia i wszedzie na internecie gdzie czytam pisze ze powinien byc zrobiony po 35 tygodniu ciazy... Bedac w 36 tygodniu spytalam gina czy nie powtorzyc testu. Uznal ze jestesmy normalna rodzina i nie ma sensu go powtarzac (moze uznal ze podwazam jego kompetencje to ordynator oddzialu...nie wiem). Teraz sie zastanawiam co zrobic. Skonczylam 37 tydzien ciazy. Wszyscy w miescie znaja mojego gina i tak glupio isc gdzies indziej i robic ten test. Ale zdrowie mojego dziecka jest najwazniejsze. Czy nie pipadac w paranoje? Myslalam zeby isc do przychodni ginekologicznej i poprosic o zapisanie mnie na wizyte w celu zrobienia tego badania. Pozdrawiam
 
reklama
Czesc dziewczyny. Pisze do was w sprawie testu na GBS. Otorz mialam go robiony miedzy 31/32 tygodniem ciazy. Wynik ujemny. Na szkole rodzenia i wszedzie na internecie gdzie czytam pisze ze powinien byc zrobiony po 35 tygodniu ciazy... Bedac w 36 tygodniu spytalam gina czy nie powtorzyc testu. Uznal ze jestesmy normalna rodzina i nie ma sensu go powtarzac (moze uznal ze podwazam jego kompetencje to ordynator oddzialu...nie wiem). Teraz sie zastanawiam co zrobic. Skonczylam 37 tydzien ciazy. Wszyscy w miescie znaja mojego gina i tak glupio isc gdzies indziej i robic ten test. Ale zdrowie mojego dziecka jest najwazniejsze. Czy nie pipadac w paranoje? Myslalam zeby isc do przychodni ginekologicznej i poprosic o zapisanie mnie na wizyte w celu zrobienia tego badania. Pozdrawiam

"Uznał, że jesteśmy normalna rodziną", a bo tylko w nienormalnych pojawia się dodatni GBS? Jeżeli to jest jego opinia, to tym bardziej podważałabym jego kompetencje.
Jeżeli masz wątpliwości, to czemu nie iść zrobić tego badania ponownie?
Ale z drugiej jeżeli było wykonane i z pochwy i z odbytu i daje z obu wynik ujemny, to czemu się martwić?


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Pytalam poloznej mowila ze wystarczy z pochwy. No i ze nie bedzie nikt podwazal slow ordynatora jesli uznal ze 31 tydzien jest ok
 
No skoro ordynator dal ze tylko z pochwy to wystarczy. Mi o co innego chodzi. O termin. Wszedzie czytan ze to za szybko. Nie wiem czy jak pojde prywatnie do kogos innego to mi zrobi ten trst czy nie.
 
No skoro ordynator dal ze tylko z pochwy to wystarczy. Mi o co innego chodzi. O termin. Wszedzie czytan ze to za szybko. Nie wiem czy jak pojde prywatnie do kogos innego to mi zrobi ten trst czy nie.
I co z tego że ordynator? To co to Bóg? Bo ordynator?
Ja miałam lekarza normalnie Anioła w ciąży nigdy takiego nie miałam a bylam u kilku przed nim to normalnie tragedia....
No i z opowiadań koleżanek też miałam porównanie
Na Twoim miejscu bym pwoiedziala co mi sie nie podoba i o swoich objawach i tyle
Pójdziesz prywatnie to zrobią.
 
reklama
To że ktoś jest ordynatorem nijak się ma do kompetencji (najczęściej). Jeżeli masz się czuć lepiej to idź prywatnie zrobić drugi raz badanie, każdy ci to zrobi prywatnie, i kij ma do tego czy "wszyscy" znają tego gościa czy nie zna go nikt.
 
Do góry