reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie nasienia - czy aż tak źle?

Też chętnie się dowiem co u Ciebie. My też zmagamy się ze słabą jakością nasienia.
Takie historie dają kopa pozytywnego myślenia. :)

Dziewczynki! Jestem w 8 tygodniu ciąży :) jak na razie widzieliśmy bijące serduszko :) mam nadzieje, ze za dwa tygodnie rownież bedzie wszystko okej :)
Cieszymy sie, ale jakoś mega sie nie nastawiam bo wiem, ze w każdej chwili serduszko moze przestać bić :(
 
reklama
Dziewczynki! Jestem w 8 tygodniu ciąży :) jak na razie widzieliśmy bijące serduszko :) mam nadzieje, ze za dwa tygodnie rownież bedzie wszystko okej :)
Cieszymy sie, ale jakoś mega sie nie nastawiam bo wiem, ze w każdej chwili serduszko moze przestać bić :(
Trzymam kciuki!! :)
 
Dziewczynki! Jestem w 8 tygodniu ciąży :) jak na razie widzieliśmy bijące serduszko :) mam nadzieje, ze za dwa tygodnie rownież bedzie wszystko okej :)
Cieszymy sie, ale jakoś mega sie nie nastawiam bo wiem, ze w każdej chwili serduszko moze przestać bić :(
Mówi się, że od bijącego serduszka ewentualny czynnik męski zostaje wykluczony. Gdyby plemniki byly nieprawidłowe, ciąża nie doszłaby do serduszka. Oczywiście każdy lekarz ma inną opinie [emoji1787] ale nie martwiłabym się tak bardzo [emoji8] powodzenia!
 
Mówi się, że od bijącego serduszka ewentualny czynnik męski zostaje wykluczony. Gdyby plemniki byly nieprawidłowe, ciąża nie doszłaby do serduszka. Oczywiście każdy lekarz ma inną opinie [emoji1787] ale nie martwiłabym się tak bardzo [emoji8] powodzenia!
teraz wlasnie staram sie myślec pozytywnie :) i jest nadzieja dla innych, ze morfologia na poziomie 2% jeszcze nie świadczy o najgorszym :)
 
Hmmmmm dziwne. Chyba chcą was naciągnąć bo wyniki nie są złe! Z tego co widzę to tylko morfologia 2% a tak to wszystko jest ok ale przy tak dużej ilości plemników to i tak jest bardzo dobrze :)
Wolałabym te wyniki analizować z kartki bo tak jak przepisałaś to trochę mi się miesza w oczach :D
Morfologie można lekko podnieść zdrowym stylem życia, suplementami itp. Ruch jest na pogranicy ale i tak jest powyżej normy :) Jak chcecie poprawić ruch to należy włączyć do suplementacji l-karnityne :)
Witam Zobacz załącznik 1328632
 
Witam proszę o opinię moich wyników niepokoi mnie morfologia nasienia wynosi ona tyko 4 procent
 

Załączniki

  • Screenshot_20240423-172455_Adobe Acrobat.jpg
    Screenshot_20240423-172455_Adobe Acrobat.jpg
    137,4 KB · Wyświetleń: 12
  • Screenshot_20240423-172431_Adobe Acrobat.jpg
    Screenshot_20240423-172431_Adobe Acrobat.jpg
    177,2 KB · Wyświetleń: 13
reklama
reklama
Do góry