reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie nasienia - czy aż tak źle?

No tylko na monitoringu u lekarza dowiemy się czy pęka. Test owulacyjny wykrywa nam tylko poziom homronu LH który jest potrzebny do wzrostu pęcherzyków, a czy pęka w odpowiednim momencie możemy zobaczyć na monitoringu :) Więc warto umówić się do lekarza i to sprawdzić i zbadać te hormony co wyżej napisałam :) To na start :) Życzę wam, aby szybko się udało :)
Hmm w takim razie jutro sobie zadzownie do ginekologa najbliższego w celu monitoringu, lepiej być pewnym :)
Mam jeszcze jedno takie trochę głupie pytanie - czy alkohol ma duży wpływ na plemniki? Chodzi mi o to, że do tej pory co weekend (soboty) chodziliśmy do znajomych i mój mężulek no powiem tak - nie wypijał jednego drinka ani dwóch tylko sporo więcej. W tygodniu oczywiście zero alko lub góra dwa piwa.
Lekarka nam powiedziała, że alko tutaj w sumie nie ma nic do rzeczy jeśli tylko co sobotę - jednak ja mam całkiem inne zdanie i chciałabym aby na te 3 mies całkowicie odrzucił wszelkie drinki alkholowe oraz piwko :rolleyes2:
Ale czy fakrtycznie jedno piwo w tygodniu może zaszkodzić?
 
reklama
Hmm w takim razie jutro sobie zadzownie do ginekologa najbliższego w celu monitoringu, lepiej być pewnym :)
Mam jeszcze jedno takie trochę głupie pytanie - czy alkohol ma duży wpływ na plemniki? Chodzi mi o to, że do tej pory co weekend (soboty) chodziliśmy do znajomych i mój mężulek no powiem tak - nie wypijał jednego drinka ani dwóch tylko sporo więcej. W tygodniu oczywiście zero alko lub góra dwa piwa.
Lekarka nam powiedziała, że alko tutaj w sumie nie ma nic do rzeczy jeśli tylko co sobotę - jednak ja mam całkiem inne zdanie i chciałabym aby na te 3 mies całkowicie odrzucił wszelkie drinki alkholowe oraz piwko :rolleyes2:
Ale czy fakrtycznie jedno piwo w tygodniu może zaszkodzić?
Znany androlog w Polsce twierdzi że tak a szczególnie nie dobre jest piwo ponieważ zawiera żeńskie hormony.
Zawsze mówią że alkohol ma duże znaczenie na plemniki, ale gdzieś musimy mieć ujście emocji żeby nie zwariować [emoji16] więc po prostu niech ograniczy do jednego np. jednego drinka [emoji846]
 
Ech dziewczyny, tak sobie siedzę i myśle ciagle o tych wynikach ... czy jest szansa na naturalną ciąże przy tej morfologii?
Kurczę im więcej czytam tym bardziej sie załamuje..
 
Ech dziewczyny, tak sobie siedzę i myśle ciagle o tych wynikach ... czy jest szansa na naturalną ciąże przy tej morfologii?
Kurczę im więcej czytam tym bardziej sie załamuje..
Oczywiście! Dziewczyny zachodzą w ciąże z morfologią 0% , a twój partner do tego ma bardzo dużą ilość plemników :)
 
Dziewczyny! Przychodzę do Was z (mam nadzieje) super wiadomością.
Robiłam dzisiaj o 12 test ciążowy bo moze sobie wymyślałam, ale ostatnie dni wieczorami było mi niedobrze i chodziłam ciagle senna i jakoś zbierało mnie na grypę. Wiec w sumie tak z „głupia” zrobiłam dzisiaj ten Yes i wyszedł po około 30 sekundach pozytywny!
Oczywiście byłam (i jestem) dość sceptycznie nastawiona i zaczęłam czytać co moze przekłamywac test...
Ale pojechałam kupić drugi test i zrobiłam przed chwila i tez widoczna druga kreseczka 🤩 Jutro albo w poniedziałek podjade sobie na betę.
Trzymajcie kciuki!
Nie wiem czy czasami wielkiego wpływu nie miał tutaj fakt, ze od wizyty u lekarza odpuściłam.. trochę sie pogodziłam, ze jeszcze trochę nam czasu zleci zanim sie uda.. a w przyszłym tygodniu mamy umówiona wizytę do androloga aby zbadać męża i co jest nie tak z morfologią.
A Tu taka niespodzianka- mam nadzieje ze beta bedzie wzrastać.
Także chyba psychika tu odegrała wielką role - jak sie pogodziłam i odpuściłam, przestałam myślec to masz !
 
Dziewczyny! Przychodzę do Was z (mam nadzieje) super wiadomością.
Robiłam dzisiaj o 12 test ciążowy bo moze sobie wymyślałam, ale ostatnie dni wieczorami było mi niedobrze i chodziłam ciagle senna i jakoś zbierało mnie na grypę. Wiec w sumie tak z „głupia” zrobiłam dzisiaj ten Yes i wyszedł po około 30 sekundach pozytywny!
Oczywiście byłam (i jestem) dość sceptycznie nastawiona i zaczęłam czytać co moze przekłamywac test...
Ale pojechałam kupić drugi test i zrobiłam przed chwila i tez widoczna druga kreseczka [emoji2956] Jutro albo w poniedziałek podjade sobie na betę.
Trzymajcie kciuki!
Nie wiem czy czasami wielkiego wpływu nie miał tutaj fakt, ze od wizyty u lekarza odpuściłam.. trochę sie pogodziłam, ze jeszcze trochę nam czasu zleci zanim sie uda.. a w przyszłym tygodniu mamy umówiona wizytę do androloga aby zbadać męża i co jest nie tak z morfologią.
A Tu taka niespodzianka- mam nadzieje ze beta bedzie wzrastać.
Także chyba psychika tu odegrała wielką role - jak sie pogodziłam i odpuściłam, przestałam myślec to masz !
Super! Zrób bete i od razu progesteron [emoji7] po cichu gratuluję!
 
Dziewczyny! Przychodzę do Was z (mam nadzieje) super wiadomością.
Robiłam dzisiaj o 12 test ciążowy bo moze sobie wymyślałam, ale ostatnie dni wieczorami było mi niedobrze i chodziłam ciagle senna i jakoś zbierało mnie na grypę. Wiec w sumie tak z „głupia” zrobiłam dzisiaj ten Yes i wyszedł po około 30 sekundach pozytywny!
Oczywiście byłam (i jestem) dość sceptycznie nastawiona i zaczęłam czytać co moze przekłamywac test...
Ale pojechałam kupić drugi test i zrobiłam przed chwila i tez widoczna druga kreseczka [emoji2956] Jutro albo w poniedziałek podjade sobie na betę.
Trzymajcie kciuki!
Nie wiem czy czasami wielkiego wpływu nie miał tutaj fakt, ze od wizyty u lekarza odpuściłam.. trochę sie pogodziłam, ze jeszcze trochę nam czasu zleci zanim sie uda.. a w przyszłym tygodniu mamy umówiona wizytę do androloga aby zbadać męża i co jest nie tak z morfologią.
A Tu taka niespodzianka- mam nadzieje ze beta bedzie wzrastać.
Także chyba psychika tu odegrała wielką role - jak sie pogodziłam i odpuściłam, przestałam myślec to masz !
No i super wieści! Drobne odchylenia od normy moim zdaniem nie zawsze są niepokojące, czego jesteś najlepszym przykładem [emoji846][emoji846][emoji846] życzę Ci spokojnej ciąży.
 
reklama
Do góry