reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie prenatalne 3 trymestru

Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
2
Hej dziewczyny! W środę czeka mnie ostatnie badania prenatalne 3 trymestru. Robiliście to badanie ? Czy któreś z Was wyszło coś nie tak ? Nie ukrywam , że stresuje się badaniem , to moja pierwsza ciąża . Pozdrawiam ciepło
 
reklama
Spokojnie, jak na poprzednich było wszystko ok to powinno być wszystko dobrze! :yes:
Chociaż ja tak samo się stresowałam, wiec się nie dziwie wcale. Trzymam kciuki :)
 
Ja w piątek mam pierwsze :o stres jak cholera miejsca sobie znaleźć nie potrafie i doskonale rozumie twoje obawy ale jesli na poprzednich wszystko było w porządku to na tym tez powinno większość kobiet które znam w ciazy nawet tego trzeciego nie robiło bo to juz takie tylko do maksymalnego upewnienia nie stresuj sie bo dzidzia to czuje. Powodzenia życzę :)
 
Ja
Pierwszych tez się bałam , zrobiłam tylko usg bo mój lekarz prowadzący stwierdził , że z krwi wychodzą różne dziwne rzeczy . Jak poszłam na drugie połówkowe to wykryto bright spot na serduszko i zaczęły się schody ponieważ lekarz który wykonywał to badanie powiedział ze nie mam zriobionego testu z krwi i teraz to on nie da mi pewności czy dziecko jest zdrowe. Zasugerował zespół downa , byłam przerażona . Do wyboru miałam amniopunkcję lub test dna Sanco (2100zl). Na wynik czekałam 6 dni , najgorsze 6 dni w moim życiu . Na szczęście wyszło ze dzidziuś zdrowy . Może dlatego tak panikuje bo obawiam się, ze wykryją znowu coś nowego
 
Do góry