reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie prenatalne w 11 tygodniu ciąży.

reklama
A zapytałam o te badania bo bałam się że będzie np amniopunkcja chyba tak to się nazywa A na to to ja zgody nie wyrażę za duże ryzyko dla mnie
Ale już się uspokoiła że napewno jej w 1 dniu nie będzie :)
 
A zapytałam o te badania bo bałam się że będzie np amniopunkcja chyba tak to się nazywa A na to to ja zgody nie wyrażę za duże ryzyko dla mnie
Ale już się uspokoiła że napewno jej w 1 dniu nie będzie :)
Ryzyko przy amniopunkcji wynosi 1% wiec w wypadku gdy prenatalne wychodzą bardzo źle moim zdaniem warto ją rozważyć bo dają szansę na to że będzie można pomóc maluszkowi jeszcze przed przyjściem na świat. Ale na razie ta kwestia Cię nie dotyczy wiec rzycze samych pozytywnych widoków na prenatalnych :)
 
reklama
Do góry