reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie prenatalne

hoski

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2023
Postów
40
Hej , zna któraś dobrego lekarza prywatnie który zrobi bardzo dokładne pierwsze badanie prenatalne ? W Warszawie
Mam tez pytanie czy podał wam swoje przypuszczenia co do płci, bo wiem ze lekarze różnie do tego podchodzą .
 
reklama
Sylwia Miśta przyjmuje w Invicta na Złotej( w zeszlym roku w maju tam pracowała). Polecił mi ją mój gin, który nie ma FMF.
Mi w 12 tc powiedziała na początku badania, że dziewczynka, ale pod koniec badania powiedziała, że raczej chłopak. I jest chłopiec.
 
Grzegorz Napiórkowski, zawsze dokładny i bezbłędnie trzy razy podał płeć
 
Dr Anna Radzikowska, Babka - Medica, to już moja kolejna ciąża u tej pani doktor. Przyjeżdżałam do niej spoza Warszawy. W obu przypadkach podała na 1 wizycie płeć, choć przy 2 ciąży mówiła, że do potwierdzenia jeszcze, ale w obu się nie myliła 🙂
 
Do góry