reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie przesiewowe słuchu.

  • Starter tematu Deleted member 176021
  • Rozpoczęty
D

Deleted member 176021

Gość
Dziewczyny u mojego prawie 3 miesięcznego dziecka nie wychodzą badania przesiewowe słuchu, już trzykrotnie!:( miał mieć robione badanie bodajże ABR pojechaliśmy okazało się, że lekarza brak. Zbyli mnie mówiąc, że mam 28.05 zadzwonić i podadzą kolejny termin. Znajoma laryngolog powiedziała, żeby koniecznie zbadać, bo u takich małych dzieci nie ma żartów. Zebym nie dawała się zbywac bo do tego są zdolni lekarze w naszym szpitalu, że już spotkała się z dzieckiem czteromiesiecznym z aparatem sluchowym. Wpadłam teraz w panikę, że nic nie robię w kierunku badan.

Teraz pytanie. Była któraś z Was w Kajetanach? Kogo polecacie? Pomóżcie mi.
Mam ochotę wsiąść w samochód i jechać JUŻ!:(
 
reklama
Dziewczyny u mojego prawie 3 miesięcznego dziecka nie wychodzą badania przesiewowe słuchu, już trzykrotnie!:( miał mieć robione badanie bodajże ABR pojechaliśmy okazało się, że lekarza brak. Zbyli mnie mówiąc, że mam 28.05 zadzwonić i podadzą kolejny termin. Znajoma laryngolog powiedziała, żeby koniecznie zbadać, bo u takich małych dzieci nie ma żartów. Zebym nie dawała się zbywac bo do tego są zdolni lekarze w naszym szpitalu, że już spotkała się z dzieckiem czteromiesiecznym z aparatem sluchowym. Wpadłam teraz w panikę, że nic nie robię w kierunku badan.

Teraz pytanie. Była któraś z Was w Kajetanach? Kogo polecacie? Pomóżcie mi.
Mam ochotę wsiąść w samochód i jechać JUŻ!:(
Na pewno trzeba jakoś działać. Jeśli mały faktycznie ma niedosłuch to im szybciej tym lepiej
 
Koleżanki syn tak miał. Kontrolowali go tylko nie pamiętam już w jakim czasie. ok 4 miesięcy. . Na pewno nie jakoś szybko bo mi nawet mówiła że mają kontrolę ale jest pewna że słyszy bo jak go zawoła to odwraca za nią glowe. I jak jest jakiś szum w domu czy coś spadnie to też odwraca głowę w tę stronę. W sensie szuka zrodla. Wyszło dobrze wyszło. Powodem byly wody plodowe.
 
Do góry