reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie w 1 trymestrze ciązy

cayoka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Kwiecień 2013
Postów
247
Miasto
na końcu Świata. :)
Cześć dziewczyny. :-) otóż jak na każda kobietę w ciąży przystało muszę wybrać się na badania. Powiedzcie mi, gdzie najlepiej iść i jakie są w Rzeszowie koszty takich badać, ile mniej więcej czeka się na wyniki ? ;-)
 
reklama
Gratulacje maluszka! :) Ja jestem w 29 t.c. i badania mialam na poczatku robione w Medicorze na Jablonskiego, prywatnie, bo nie mieszkam w PL, wiec nie mam tu ubezp. Potem robilam juz badania na Warzywnej, rowniez wszystkie prywatnie, ponoc na Warzywnej robia je najdokladniej. Wyniki odbierasz po poludniu tego samego dnia.
Koszty badan, jesli chodzi o wszystkie badania na poczatku ciazy, to ja prywatnie zaplacilam jakies 300 zl. Teraz co miesiac mam tylko mocz, morfologie i TSH,FT3/FT4, gdyz nie mam w ogole tarczycy, i place za te badania jakies 40 zl.
Wklejam Ci cenniki jak bys poszla na Warzywna:

http://www.wzsrzeszow.pl/cennik/cennik_Laboratorium_10.02.2012.pdf

Daj znac, gdzie sie wybierasz :)
Pozdrawiam cieplutko! :)
 
Judyta86 dziękuję i dziękuję :-) szukałam trochę na internecie co i jak jeszcze, ale jednak poszłam do MEDYKA na Szopena, tam mam swoją ginekolog i zrobiłam tam wszystkie badania, została mi tylko grupa krwi do zrobienia, zapłaciłam w sumie za wszystko 144zł + jeszcze grupa krwi 50zł. Ale stronka mi się przyda, bo widzę ze tam taniej jest :tak:

Aylin tak mam skierowanie, byłam u ginekologa.
 
Do góry