reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie

Kenza55

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Marzec 2023
Postów
33
Witam. Chciałabym się troszke doradzić gdyż za kilka tygodni mam pierwsze badanie prenatalne i przed badaniem prenatalnym tydzień wcześniej mam się również do tej samej kliniki zgłosić żeby pobrać krew. Moje pytanie brzmi czy to pobranie krwi to badanie PAPPA? Czy jest to całkiem coś innego? Oczywiście moj lekarz prowadzący wspominał o tym badaniu ale pod wpływem lekkiego stresu nie dopytałam czy to jest coś całkiem innego czy właśnie to pobranie krwi to badanie PAPPA.
 
reklama
Pappa i beta całkowita. Robisz oba te badania z krwi i dodatkowo usg pierwszego trymestru (prenatalne ) . I później o obu wynikach stwierdzają prawdopodobieństwo ryzyka wady genetycznej :)
 
Do góry