reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bądź jak Ewa i ułatw nam życie. Czy szpital położniczy hejtuje ciężarne?

Widziałam ten jej post na IG i FB. Śmiech na sali. Durna, dumna baba, której nie stać na słowo "przepraszam". RPP zobligował ją do przeprosin, a w sumie nie przeprosiła, więc powinien wyciągnąć wobec niej konsekwencje!
A jakie powinien wyciągnąć konsekwencje? Szpital i sama autorka nieszczęsnego wpisu dostali reprymendy od rzecznika i wiadro pomyj na wszystkich swoich kanałach oraz w prasie. Mam wrażenie, że niektórzy oczekują, że dyrekcja szpitala straci kontrakt z NFZ, szpital zostanie zamknięty a sama Jagielska pozbawiona prawa do wykonywania zawodu, ogolona na łyso i wywieziona ze wsi na wozie z gnojem. Przypominam, że sprawa toczy się o jej kretyńskie komentarze na IG (co jest dla mnie niezrozumiałe, że je prowadzi) a nie o jej praktykę.
 
reklama
A jakie powinien wyciągnąć konsekwencje? Szpital i sama autorka nieszczęsnego wpisu dostali reprymendy od rzecznika i wiadro pomyj na wszystkich swoich kanałach oraz w prasie. Mam wrażenie, że niektórzy oczekują, że dyrekcja szpitala straci kontrakt z NFZ, szpital zostanie zamknięty a sama Jagielska pozbawiona prawa do wykonywania zawodu, ogolona na łyso i wywieziona ze wsi na wozie z gnojem. Przypominam, że sprawa toczy się o jej kretyńskie komentarze na IG (co jest dla mnie niezrozumiałe, że je prowadzi) a nie o jej praktykę.
Nie zagalopowujesz się przypadkiem? Gdzie ja takie coś napisałam?
Uważam, że Rzecznik powinien jeszcze raz nakazać jej przeprosić i dać do zrozumienia, że to, co robi, nie jest przeprosinami PLUS powinien po prostu nakazać szpitalowi odsunąć panią Gizelę od prowadzenia oficjalnych kont Szpitala (jak chociażby to na FB dla całego oddziału ginekologii, położnictwa i neonatologii), skoro nie umie tego robić z szacunkiem do pacjentów.
 
Nie zagalopowujesz się przypadkiem? Gdzie ja takie coś napisałam?
Uważam, że Rzecznik powinien jeszcze raz nakazać jej przeprosić i dać do zrozumienia, że to, co robi, nie jest przeprosinami PLUS powinien po prostu nakazać szpitalowi odsunąć panią Gizelę od prowadzenia oficjalnych kont Szpitala (jak chociażby to na FB dla całego oddziału ginekologii, położnictwa i neonatologii), skoro nie umie tego robić z szacunkiem do pacjentów.
Przepraszam, ta część nie dotyczyła tego co napisałaś, po prostu wyszłam od „konsekwencji” a reszta dotyczy
„niektórych” bez żadnych konkretów. Serio, na FB zarzucają personelowi oleśnickiemu mordowanie noworodków i łapówkarstwo.
A to, że GJ nie powinna zajmować się szerokopojętym PR dyrekcja powinna ogarnąć lata temu.
 
Do góry