reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bądź jak Ewa i ułatw nam życie. Czy szpital położniczy hejtuje ciężarne?

W załączniku oficjalna odpowiedź od Rzecznika Praw Pacjenta dla wszystkich zainteresowanych Zobacz załącznik 1293040
Nie wiem ogólnie, czy powinnaś to wstawiać, bo to prywatna korespondencja i jest napisane, że tylko do wiadomości wnioskodawcy (czyli Twojej), a nie osób postronnych... Ale nie wiem jak to prawnie wygląda. Żeby problemu z tego nie było.
 
reklama
To śmiga w całym internecie [emoji2272]
Nie wiem ogólnie, czy powinnaś to wstawiać, bo to prywatna korespondencja i jest napisane, że tylko do wiadomości wnioskodawcy (czyli Twojej), a nie osób postronnych... Ale nie wiem jak to prawnie wygląda. Żeby problemu z tego nie było.
 
To było przed odpowiedzią RPP, mają 3 dni żeby się ustosunkować do poleceń Rzecznika więc liczę, że pojawia się kolejne przeprosiny
A wysyłałaś mu stanowisko szpitala ? To co ta Gizela wstawiła na swój ig? Że szpital popiera jej podejście i w ogóle?
 
Jestem za promowaniem zdrowego stylu życia i przeciwdziałania otyłości oraz nadwadze, ale ten post jest nie do przyjęcia. Nie tędy droga, nie tędy droga...
 
Jest odpowiedź na ogólnym profilu szpitala w Oleśnicy:

Szanowni Państwo,

w związku z ostatnimi kontrowersjami na temat wpisu sporządzonego w mediach społecznościowych przez lek. Gizelę Jagielską, a dotyczącego otyłości wśród kobiet ciężarnych, pragniemy przeprosić wszystkich, którzy poczuli się urażeni wypowiedziami sformułowanymi w przedmiotowym poście. Powtórnie pragniemy wskazać, że celem przyświecającym ww. wpisowi było naświetlenie istotnego problemu zarówno społecznego jak i medycznego, jakim jest otyłość wśród kobiet oraz związanymi z tym powikłaniami stanowiącymi zagrożenie dla zdrowia i życia matki i dziecka. Niemniej jednak, dyrekcja Szpitala przyjmuje reakcję internautów spowodowaną formą opublikowanego wpisu, która otworzyła pole do jego wieloznacznej interpretacji i w konsekwencji wywołała oburzenie wśród jego adresatów.

W związku z powyższym dołożymy wszelkich starań, aby kolejne wpisy dotyczące wrażliwych tematów były bardziej jednoznaczne i nie pozostawiały przestrzeni na inną, niż autor miał na celu interpretację. Również podejmiemy działania, by moderować dyskusję i nie dopuszczać do ich rozwoju w kierunku, w którym osoby mogą czuć się obrażone czy też wykluczone.

p.o. Dyrektora

Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy

Przemysław Magiera


I w gratisie screen z komentarzy:
Screenshot_20210713_175824_com.facebook.katana_edit_2421326906087823.jpg
 
Ostatnia edycja:
Jest odpowiedź na ogólnym profilu szpitala w Oleśnicy:

Szanowni Państwo,

w związku z ostatnimi kontrowersjami na temat wpisu sporządzonego w mediach społecznościowych przez lek. Gizelę Jagielską, a dotyczącego otyłości wśród kobiet ciężarnych, pragniemy przeprosić wszystkich, którzy poczuli się urażeni wypowiedziami sformułowanymi w przedmiotowym poście. Powtórnie pragniemy wskazać, że celem przyświecającym ww. wpisowi było naświetlenie istotnego problemu zarówno społecznego jak i medycznego, jakim jest otyłość wśród kobiet oraz związanymi z tym powikłaniami stanowiącymi zagrożenie dla zdrowia i życia matki i dziecka. Niemniej jednak, dyrekcja Szpitala przyjmuje reakcję internautów spowodowaną formą opublikowanego wpisu, która otworzyła pole do jego wieloznacznej interpretacji i w konsekwencji wywołała oburzenie wśród jego adresatów.

W związku z powyższym dołożymy wszelkich starań, aby kolejne wpisy dotyczące wrażliwych tematów były bardziej jednoznaczne i nie pozostawiały przestrzeni na inną, niż autor miał na celu interpretację. Również podejmiemy działania, by moderować dyskusję i nie dopuszczać do ich rozwoju w kierunku, w którym osoby mogą czuć się obrażone czy też wykluczone.

p.o. Dyrektora

Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy

Przemysław Magiera


I w gratisie screen z komentarzy:Zobacz załącznik 1294203
Widziałam ten jej post na IG i FB. Śmiech na sali. Durna, dumna baba, której nie stać na słowo "przepraszam". RPP zobligował ją do przeprosin, a w sumie nie przeprosiła, więc powinien wyciągnąć wobec niej konsekwencje!
 
reklama
Do góry