reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bądżmy zgrabne - ćwiczmy!

:laugh: :laugh: :laugh:
Ja się tylko jescze pochwale efektem dietowania. Do celu już niedaleko :) ;D
Tak było: ::) :p

Tak jest ;D
 
reklama
WOW WOW :o :o :o
Niuńka jestem pod wielkim wrażeniem
REWELACJA!!! Tak trzymaj :)
Przyznaj się ile udało Ci się już zrzucic??
Kurcze a ja zasiadam do czytania z jedzeniem, ale mi głupio :-[ :-[ takim sposobem to ja nigdy nie schudnę nawet 1kg
 
Niuńka :o :o :o :o :o jesteś moją idolką !!!! ale masz nogiiiiiiii, mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

no i ślina mi pociekła do pacha....
GRA TU LA CJE !!!!

Ja mam ciągłe wzloty i upadki, ech... od środy steper stoi i się kurzy...
mogę spytać ile udało Ci się zjechać na adim ?
wiem, że to cholerstwo jest strasznie niezdrowe (już nakrzyczałam nawet na Hanti) ale mnie kusiii oj !!! szczególnie jak widzę Twoje efekty !
 
łał !! niuńka szokowisko :D też bym tak chciała.....................ale nie takimi tabletami tylko samozaparciem którego u mnie ostatnio jakoś masakrycznie brak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: :mad:

no i zgroza !!!!!!!!!! załamka i od jutra koniec !!!!!!!!! muszę ograniczyć żarcie, bo wpierdzielam jak dzikaświnia a na wagę stanęlam a tu kolejne kg do przodu ::) :( :mad: :-[ :-[ :-[ od nowego roku przybyły mi 3 kg (w ostatnich dniach! ) a miało być minimum na koniec roku mniej o 10 kg ! a nie więcej !!

ograniczam jedzenie !!!!! koniecznie

dobrze by było coisk się poruszać (pomijając tymika ;) )
 

moj los to ma dopiero manie odchudzania.............kiedys wazyl 90 kg. przy wzroscie 167 hehe, teraz bardzo dla o swoja wage, twierdzi teraz ze przytyl i zaczal pic te herbatki..............i wiecie ze jakis taki mniejszy sie chyuba zrobil.......http://www.slimfigura.pl/


poczytalam tam troche, mozna dobrac sobie dietke do swoich potrzeb, jest pare cennych rad....................polecam dla naszej "grupy wsparcia"

po tych waszych samozaparciach ja tez postanowilam popracowac nad swoim wygladem................brzuch to moj cel nr 1.....................


zjadlam juz lekki obiadek.............i pozniej juz nic :)
 
reklama
Do góry