reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bądżmy zgrabne - ćwiczmy!

Niuńka

Maj 02' i Lipiec 05'
Dołączył(a)
5 Luty 2005
Postów
2 537
Miasto
Legnica
Po porodzie czas zadbać o swoje ciało, mięśnie, które po ciąży zrobiły się obwisłe i brzydkie. Dlatego ćwiczmy i chwalmy się naszymi sukcesami. Nie ma to jak taka wielka grupa wsparcia, którą jesteśmy my - lipcowe mamy!!!

Ja uroczyście oświadczam, że od jutra aerobik, rowerek i beganie po schodach na moje ósme piętro! A na efekty, nawet jeśli przyjdzie trochę poczekać, to myślę że warto!

A jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę przesłać na maila płytkę z ćwiczeniami na płaski brzuch, szczupłe uda, zgrabne pośladki, jędrny biust - 60 minut muzyki+głos instruktora.
 
reklama
a ja mam płytkę - "chcę miec taki brzuch" i właśnie ćwiczyłam ;D, tam wystarczy 2-3 razy w tygodniu robic te cwiczenia. Spróbuję codziennie ::)
 
Ja ćwiczę z moimi chłopakami.Mówię wam świetny trening ;D.Szczególnie jak 13 kilo siedzi wam na plecach i woła wio!koniki wio! ;D a po sekundzie odpoczynku -mamusiu tańczymy ,tańczymy,proszę cię do tanca!!!Mamusiu choć tańczyć i odpowiedz z przyjemnością :laugh:.No tak ale po tancach trzeba zagrac w piłkę z chłopczykiem.
Po takim małym treningu mamusia idzie odpoczać a tu mały ćwirek Natanek upomina się aby także nim się zainteresować.Więc mama bierze na rączki słodkie 6 kilo i pokazuje mu całe mieszkanko.Starsza latorośl naszczęście w tym czasie rysuje.
No to teraz zrobimy Natankowi samolocik  i barum,barum.Z tym barum,barum zabawa trafiona ze samolocikiem mniej gdyż Dorianek zrywa sie z miejsca i domaga się czegos podobnego."Mamusiu za rączkę i nogę  i w koło...
Mamusiu piękna zabawa :laugh:"
No i przerwa NARESZCIE dzieci ida odpoczac jakiess 2 godzinki :).
Hmmm...i co ja to chciałam ĆWICZYĆ???????????Jakieś skłony,przysiady???????O nie już niemam siły odpocznę przy kawce i kompie,albo poczytam książkę...a może też się zdrzemnę ;)...
 
reklama
Do góry