reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bajeczki, książeczki i WWW dla maluchów

Ja polecam serie filmików BabyEinstein. Na Youtube tez jest kilka odcinków: YouTube - Blinkx Video Baby Einstein Baby Beethoven Part 1 of 3.flv. W tle leci muzyka klasyczna.

Przeczytałam ostatnio, że wszystkie niemowlęta rodzą się ze słuchem absolutnym i od nas tylko zależy czy go stracą czy nie. Nie za bardzo w to wierze, bo wiem, że Mary nie będzie miała talentu muzycznego po rodzicach. Ale mimo wszystko warto rzeczywiście puszczać muzykę - każdą, nie tylko klasyczną!
 
reklama
Nefretete - ten program też mi się podoba, ogląda go starsza. Gośka od czasu do czasu zerka na Klub Myszki Miki - oba polecam, bo nie dość, że dzieci lubią to jeszcze wg mnie oba są edukacyjne. ;-) a od naszych dzieci nowy system szkolny będzie wymagać :szok: znajomości malarstwa, muzyki klasycznej itp - coś gdzieś mi się obiło o uszy...
 
...
Przeczytałam ostatnio, że wszystkie niemowlęta rodzą się ze słuchem absolutnym i od nas tylko zależy czy go stracą czy nie. Nie za bardzo w to wierze, bo wiem, że Mary nie będzie miała talentu muzycznego po rodzicach. Ale mimo wszystko warto rzeczywiście puszczać muzykę - każdą, nie tylko klasyczną!

GĘĘĘĘęęęę? :eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 
Igi nie przepada za oglądaniem tv.Czasem zerknie na bajkę ale musi być jego ulubiona np.Pingu albo Mio Mao.

ale za to hitem są piosenki z Akademi Pana Kleksa i Elmo oraz Kubuś Puchatek i przyjaciele oraz Vienio-Nowe Bloki :-DHHwtedy tańczy i woła "tata"
 
polecam stronkę lulek.tv
Świetne zabawy są w gospodarstwie i w domku. W domku Alicja uwielbia łazienkę - jest tam zabawa w suszenie włosów, malowanie mamy i golenie taty :)
 
Antka ulubiona bajka , która wywołuje u niego uśmiech od ucha do ucha to "Zgaduj z Jessem" na mini mini:) sama też chętnie oglądam
 
reklama
Do góry