reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bajki... Czy wasze dzieci ogladaja bajki...

U Nas tez byl taki okres ze młody chcial bajki na okragło ... ale nie tak ze ciagle ogladał ... teraz po prostu puszczamy bajke a synus oglada tylko momenty które lubi ... on nie musi patrzec byle słyszal ... a z bajek najczesciej leci Shrek i Rybki z ferajny ... od wczoraj Wall-e
świnki pepe nie lubi, ale uwielbia Igloogloo na Jim Jam :sorry: ... chodzi o robi to co foczki ;-)
 
reklama
U mnie w domku moja córeczka oglądałby na okrągło bajki. Uwielbia serie bajek: Baranek Shaun" oraz 2 odcinki Kubusia i Pingwiny z Madagaskaru. Jesli puscimy jej cos innego to zaraz jest wycie bo chce ktoras ze znanych sobie bajek. MASAKRA !
 

Załączniki

  • P1110368.jpg
    P1110368.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 71
mój synek tez na okrągło oglądał by bajki:wściekła/y: jego ulubione to bob budowniczy i thomas :crazy: nie kiedy mozna zwariowac od tych bajek! ja mu nie pozwalam zbyt czesto ma dopiero 3 lata ale jak dostanie sie do komputera to odrazu bajki na necie !
 
A u nas na okraglo leci Tomek i przyjaciele oszalec mozna:szok::szok:Nic innego mu sie nie podoba, mam nadzieje ze niedlugo zrobi sie cieplutko i wtedy go odzwyczaje bo dwor tez uwielbia
 
Witam! My też jesteśmy na etapie Tomka i przyjaciół. Tomek pojawia się wszędzie...kupiliśmy synkowi na urodziny kolejkę z Tomkiem i w sobotę ciuchcia zaginęła. Rodzinnie jesteśmy załamani tym faktem, ponieważ biedny Miłoszek chodzi po całym domu zmartwiony i mówi "nie ma Tomka" zaglądając przy tym we wszystkie kąty :-) , dziś obudził się o 5 rano i smutnym głosem, ze łzami w oczach mówi, że "nie ma Tomka". Jego świat legł w gruzach :-(
 
u nas od jakiegoś czasu wogóle nie ma bajek, Przemko od kiedy chodzi do żłobka nie domaga się wcześniej to i owszem mógłby na okrągło,ale nie pozwalaliśmy,
czasem obejrzy myszkę miki, troskliwe misie, teletubisie ale jak się nie włączy to się nie domaga
 
Moje dziecko tez jest bajkoholikiem.Staram mu sie ograniczac, wylaczam wcigu dnia telewizor i sluchamy radia.A jego ulubione bajki to Baranek Shaun, Sasiedzi, Koziolek Matolek i Krecik. Oczywiscie wiekszosc bajek na mini mini.Uwielbia Tomka, Cliforda, Misia w niebeiskim domu ..i chya moglabym wymienic i wymieniac heh Na szczescie nigdy nie lubil Teletubisi, maniakalnie musial leciec Noddy.
 
Moje dzieciaki uwielbiają oglądać serię Mądry Maluch.Cieszę się z tego bo dużo się z niej nauczyli np córcia ma dopiero 2 latka a już z małą pomocą policzy do 10ciu. Poza tym to Bob Budowniczy, Sąsiedzi i Teletubisie.Staram się im ograniczać bajki a niech tylko się zrobi ciepło to całe dni będą biegać po dworze i nie będzie żadnych bajek.:-)
 
reklama
Do góry