reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bajki... Czy wasze dzieci ogladaja bajki...

reklama
Dziewczyny czy wasze dzieci potrafią się skupić na oglądaniu 90 minutowych bajek i filmów? (Dobrusia właśnie porzuciła Króla lwa na rzecz Piotrusia Pana i zaczyna fantazjować że do niej przychodzi). U nas obie dziewczyny szybko to zaczeły robić ale dzieci kolegów z pracy tylko takie krótkie baki oglądały w tym wieku.
 
U mnie Oli potrafi :) no ale ja raczej mu włączam telewizję dziecięcą czyt. jim jam albo disney junior i tutaj są krotsze bajeczki wiec łatwiej mi po skonczonej wyłączyc tv :)

Olisiek juz od dawna bardzo lubi film Psy i koty cz I to normalny film fabularny dla dzieci ale aktorami głownie sa psiaki, kocha ten film i moze oglądac w całosci :)
Jest wiele takich filmów ze zwierzętami m. in. swiąteczne psiaki itd i tez je lubi no moze nie tak bardzo jak Psy i Koty :)
 
A u nas królują bajki online, tv prawie nie jest włączane przez żadnego członka rodziny ;) Najczęściej korzystamy chyba z http://bajkowa.tv/, bo małemu jakoś najbardziej przypadło do gustu :)
 
Ja mam 11 miesięczniaka i generalnie specjalnie mu nie włączam, ale gdy leci coś w telewizji, bo ogląda mąż bądź rodzina to nie zabraniam mu.
 
reklama
Moja córka ma 1,5 roku i bajek nie ogląda. Nie lubi, może ją nie interesują, nie wiem. Może po prostu jest za mała.
 
Do góry