reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bajki... Czy wasze dzieci ogladaja bajki...

Witam, w ograniczeniu bajek bardzo pomogło mi przedszkole, staram sie ograniczać bawić z dziewczynkami ale jak bardzo chcą nie zabraniam-bez przesady z mądrych bajek bez agresji mogą sie sporo nauczyć, np. moja młodsza pociecha (2,7) nauczyła sie liczyć z małą pomocą do 10.
 
reklama
Michalina nie skupiała sie na bajkach wcale dopuki nie kupiłam jej teletubisów..teraz skuaba sama włącza..terror w domu, dobrze że mamy 4 vtelewizory, mozna sie jakos odzielić..mama została wypędzona do kuchni:-:)-D
Ale już zaczyna rozumiec że baja jest rano i wieczorem po kolacji, jak sie skończy to nie ma oglądania jeszcze raz, jakoś to rozumie, chodź czasem robi afery.
Ale powiem wam że zaczęła lepiej mówic odkąd je ogląda:-D:tak:
 
ja mam takze dziecku w tym wieku i tak samo caly dzien moze ogladac na okraglo swoje trzy ulubione bajki:myszke miki teletubisie oraz batute.z poczatku takze sie przejmowalam ale po czasie stwierdzilam ze alan duzo czerpie z tych bajek wiele sie uczy i coraz wiecej rozumie!moimoczywiscie pzerwa musi byc w ogladaniu telewizji...pozdrawiam
 
Na razie nie pozwalam ogladac telewizji, bo uwazam, ze jeszcze sie jej w przyszlosci naoglada, a dopoki moge zadecydowac to mowie tv kategoryczne "nie":tak: Na razie jestesmy na etapie czytania ksiazeczek i to jest hit sezonu, poprostu uwielbia, gdy mu sie czyta bajeczki, przynosi mi zawsze sterte ksiazeczek i niektore karze sobie czytac nawet po 10 razy po koleji. Ponadto malujemy, spiewamy, tanczymy, jak mamy wolny czas;-)bo w tygodniu my pracujemy a Erik "rozrabia";-) w zlobku. Kiedys pewnie wprowadze wieczorynke przed snem, ale na razie jeszcze nie.
 
moj synek ma tyle samo miesiecy i rowniez uwielbia ogladac bajki moglby to robic caly dzien !ma ulubione swole 3 bajki!nie mamy powodow do zmartwien jezeli pozwalamy ogladac z umiarem i nie pozwalamy by dzieci siedzialy caly dzien przed telewizorem!pozdrawiam
 
Mój też się domaga ciągle chodzi i mówi baja baja
czasami udaje nam się dzień bez telewizora
jak ja się nim zajmuję :cool2:

niestety po południu odbiera go tata
a ten to teleman no1
co znaczy że jak chłopcy są sami w domu to oglądają tv na okrągło
i sie kłócą o programy :sorry2:
Krystian chce baję
a tatuś tvn turbo

ja prawie nie oglądam tv
więc jak jestem staram sie zabierać Krystiana do jego pokoju i bawimy się
zabawkami, układankami, czytam mu itp.

A z piosenek mamy całą serię mini mini
(tę co była dołaczana do dziennika)
i Krystian ją bardzo lubi,
co ciekawsze najbardziej lubi Natalię Kukulską :baffled:
a ja za nią nie przepadam :-p
Dorosłych piosenek nie słucha za bardzo
bo u nas wieża stoi u niego w pokoju
i głównie jego hiciory lecą :blink:

czasami sobie agent radio włączy

a on sobie wszystko sam włącza
zablokowałam tv na pilocie
to poszedł do telewizora
otworzył klapkę i sobie odblokował :dry:
do dvd i video też już się dobiera
mimo że specjalnie wysoko są
no ale od czego są krzesła w domu :sorry2:
 
:-DJagódka tylko uważaj by mały wam kiedyś nie zablokował jakiegoś sprzętu - bo będziecie mieć problem:-D


Natalia Kukulska - rozumiem twój ból :tak:
 
:-DJagódka tylko uważaj by mały wam kiedyś nie zablokował jakiegoś sprzętu - bo będziecie mieć problem:-D


Natalia Kukulska - rozumiem twój ból :tak:
się boję tego żeby nie poblokował
na wszelki wypadek nie pozwalam mu dochodzic do mojego laptopa

choć jak tylko odejdę to leci dvd wysuwać :baffled:
 
reklama
U nas też bajki mogłyby być oglądane od rana do wieczora ale tak nie jest. Bo przez wiekszość dnia Krzyś jest w przedszkolu :-p ale dzis ogląda juz 3 płytkę a jeszcze Gumisie na dobranoc
 
Do góry