reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bajki... Czy wasze dzieci ogladaja bajki...

Ola652, też masz te śmieszne maka paka czy jak mu tam???? Zgroza dla rodzica. N płytce, którą mam z Teletubisiami na końcu jest ten Dobranocny... więc idzie to na okrągło...:wściekła/y:
 
reklama
Hej!
U mnie to samo:) Mały szczęśliwy jak zaczyna się Dobranocny ogród i Teletubisie. Mamy CBeebies, a tam leci to bardzo często. Mały lubi też inne bajki szczególnie te, gdzie są samochody i traktory: Traktor Tom i Finley wóz strażacki( to ten sam kanał telewizyjny). Ale przebojem są Potwory i spółka na dvd. Na początku mały oglądał sam początek w kółko( jak pierwszy raz potwór straszy chłopczyka na próbie), a teraz mały sam ogląda prawie cały film.
 
U nas też sesje są z Puchatkiem , Krecikiem i scoby doo choć te ostatnie to staram się rzadko bo potem może w nocy sie bać ;)
 
Widzę że nie tylko u mnie na okrągło Cbeebies :-D.Kubuś lubi większość bajek z tego kanału,ale najbardziej Teletubisie,Traktor Tom,i Kucharz Duży i Kucharz Mały :-)
 
Moje dziecko niestety tez do malych kinomanow nalezy :baffled::-pCodziennie musi obejrzec min. 1 bajke, a ja dla swietego spokoju jej wlaczam...
U nas na "topie" wszystkie bajki Dinseya z Piekna i Bestia, Krolem Lwem i Kopciuszkiem na czele :tak:
Do tego dochodzi 101 Dalmatyczykow w wersji filmowej z Glenn Close, trzy czesci Shreka i Domisie, no i oczywiscie wszystkie mozliwe odcinki Teletubisiow :-p Aaa, i jeszcze Mali Odkrywcy :-p
 
Moje dziecko nie ogląda bajek.
Raz na jakiś czas Bob Budowniczy... ale bez większego zapału.

Moja Sarah tez nie oglada bajek... :no: Jeszcze nie potrafi sie skupic i usiedziec przez pare minut w jednym miejscu... :-D Narazie interesuja ja glownie reklamy, najlepiej z dziecmi w roli glownej... :tak:;-) Jak wlacze jakas bajke to krzyczy baja, smieje sie, a po chwili juz jej nie ma... ale ja akurat ciesze sie z tego, ze jeszcze nie interesuja jej bajki, im pozniej zacznie ogladac TV tym lepiej... :tak: Narazie ma duzo innych rozrywek... :tak::happy:
 
Hej dziewczyny:-)Mam tak samo jak Wy moje dziecko dzien zaczyna od programu Mini Mini,kiedy chce cos obejrzec jest wielka awantura o telewizor,jak juz uda mi sie to w tle slysze piosenki z bajki Strazak Sam moj syn siedzi przed komputerem i oglada tą bajke.Czasami mam pretensje do siebie,ze pozwalam mu oglądać tyle bajek,ale jak wytlumaczyc dziecku ze niemoze ich tak czesto ogladac.POZDRAWIAM
 
Witam . Widze, że nie tylko ja mam taki problem. Nie przejmowałam się kiedy moja Natalka oglądała dużo bajek, do momentu kiedy zaczęła w nocy płakać przez sen aby jej włączyc bajkę. To był sygnał, że koniec. Zostaływ wprowadzone ograniczenia i jest godzinka rano i godzinka wieczorem. Nie powiem aby było to łatwe, bo przez to dziecko wymaga non stop uwagi. Trzeba sie z nią bawić cały czas, wymyślać różne rzeczy dla zabicia czasu np. jeździmy z nia do BAJKOLANDU gdzie wyszaleje się w basenie z piłkami, na trampolinie poskacze i pozjeżdża na zjeżdżalniach. czasami zaczyna nam brakować pomysłów. Teraz kupiliśmy ciastolinę ze zwierzątkami i czym mnie zaskoczyła - bardzo lubi sie nią bawić. Pozdrawiam i naprawdę uważajcie co za dużo to nie zdrowo.
 
reklama
U nas jeszcze jakis czas temu całymi dniami leciało MINI MINI.Jak tylko mała otworzy oczy mówi baja chce ,miś.Teraz niedaje jej tyle bajek.Rano po obudzeniu włączam,żebym ja mogła dłużej pospać.Najczęściej chce jednak Misia czyli puchatka.Mogłaby go na okrągło oglądać. Teraz mówi jej ,że jak obejrzy bajke to mama bezie oglądać film.Gdy pokazują się litery końcowe przypominam jej o tym i przełanczam.Bywa,że bardzo się awanturuje o to,ale staram się nie ustępować.Bo jak znowu włączę to później bedzie większa awantura przy wyłączeniu.
 
Do góry