reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

bajki do słuchania dla dzieci i nie tylko, mp3

Rozwiązania
0
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązania
0
Polecam Promocję na Pakiety Bajek dla Dzieci Audio, która potrwa od
10 – 16.12.2008
Pakiety Bajek dla Dzieci Audio objęte 10% zniżką:
1) PAKIET: Aktorzy czytają dzieciom NAJPIĘKNIEJSZE BAJKI - ZESTAW I
2) PAKIET: Aktorzy czytają dzieciom NAJPIĘKNIEJSZE BAJKI - ZESTAW II
3) PAKIET: Bajki Igora Sikiryckiego
Aby skorzystać z 10% zniżki wystarczy podać przy zakupie kod rabatowy: PT4owPo
Fajny prezent dla naszych dzieci, a można także sporo zaoszczędzić, w pakiecie taniej i dodatkowo 10% zniżka :)

xmikusx

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moja córka UWIELBIA Pana Kuleczkę - naprawdę śmieszne historyjki. Można kupić w Empiku. 2 cd ok 20 zł

olgita

Zaciekawiona BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja również jestem fanką Pana Kuleczki ;) A zwłaszcza Kaczki Katastrofy! Oprócz tego niezbędne są nieśmiertelne kołysanki, bez których Łuśka nie chce nawet słyszeć o położeniu się do łóżeczka… Pozdrawiam, Olga.

Rozwiązania
0
www.waszebajki.pl
Na tej stronie znalazłam przepięknie udźwiękowione bajeczki dla dzieci, można bezpłatnie odsłuchiwać!!! Robią obecnie furorę u mnie w domu ;) polecam dzieciaczkom ;)

Rozwiązania
0
Dzien Dziecka tuż tuż, dlatego polecam dla naszych pociech bajki audio, pieknie czytane, rozwijające wyobraźnie, teraz także można je kupic płacąc smsem,
Bajki dla dzieci TUTAJ pozdrawiam

reklama
Rozwiązania
0

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry