reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bajki na dobranoc czyli regulowanie trybu nocnego maluszków

Kasik wczesnie macie ostatni posilek :) Moja jak zje ostatni posilek o 17, to potem daje na spiocha kaszke albo samo mleko o 21/22 i wtedy przynajmniej mi dluzej spi. A no i jak mamy ten smoczek rozdziabiony igla to młoda je wiecej ale rzadziej :) i tu najwiekszy plus.
 
reklama
Mój ośmiomiesięczny synek budzi się tylko raz w nocy ok. północy z zasypaniem pomaga mu noszenie i kołysanie nim.Jak budzi się o północy to daje mu jedynie pierś to sam przy nim zasypia i całą noc przesypia w moim i męża łóżku :-D
 
Do góry