reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bajki tv, książeczki też ;)

a nam teraz dołożyli kanał Baby First - i póki co hipnotyzuje Emilkę układaniem puzzli czy zgadywaniem co pędzelek narysuje :tak:
 
reklama
U nas był wielki zachwyt Barbi Diamentowy Pałac (dużo piosenek) naprawdę fajny, potem era Toy story i Epoka Lodowcowa oraz Polarny Expres a teraz na topie jest Sindbad, Barbi Dziadek do orzechów, Kubuś Puchatek i Hefalumpy a i jeszcze stara bajka Księżniczka Łabędzi Skarb Czarnoksiężnika. Program Mini mini też był na topie ale ostatnio nie bardzo - zresztą mam wrażenie że siępogorszył. Kiedyś były fajniejsze bajki.
 
Pamiętam jak dziś gdy Michaś z nami pierwszy raz oglądał tupot małych stup (ten animowany film o pingwinach) był zachwycony, a miał wtedy około roczku. Ostatnio leciała na N-ce powtórka, siedział jak zaczarowany, w tym filmie chyba jest cos hipnotyzującego, może to tupanie pingwinich stup?:-D;-)
 
witam,
wiem, że trudno sobie to wyobrazić, ale my w ogóle nie mamy i nie planujemy posiadania telewizora, więc telewizyjne bajki w domu nas omijają:sorry2:
Namiętnie czytamy bajeczki i wierszyki których jest całe pudło ... a bajki animowane tylko z laptopa puszczamy i to dosyć rzadko..
Telewizor ma babcia, do której córeczka chodzi codziennie- ale wiem, że też jej rzadko włącza... hit to Noddy, Thomas i przyjaciele (całkiem nie wiem czemu) i
Bob Budopwniczy :-D czasami mówi też o Cliffordzie...
Z dobranocek, które kiedyś oglądfała u drugich dziadków to Kubuś Puchatek jest chyba najlepszy... Garfield, to dla mnie totalna porażka, dziecko odchodzi samo od telewizora, a ta Andzia faktycznie też nic ciekawego... Jest jeszcze bajka o łódkach podwodnych-troche popatrzy i idzie się bawić, więc też nie za fajne

Ależ się rozpisałam:zawstydzona/y: ale ja na prawdę nie lubie telewizji:-D
 
reklama
Macio lubi Klub Przyjaciol Myszki Miki, Fifi, Swinka Pepa, Kubus Puchatek, Listonosz Pat. Lubi Teletubisie i Dobranocny Ogrod. Ale z ogladaniem u niego to jest tak, ze czasem prosi aby mu wlaczyc bajke(wiekszosc ma na plytach lub na dysku w nagrywarce tv)i bajka moze leciec i 2-3godz a czasem przez 2-3 dni nic nie obejrzy. Ksiazeczek ostatnio nie ma czasu czytac, sluchac, ale wczesniej lubil Kaczke Dziwaczke, Lokomotywe, Chory Kotek
 
reklama
Do góry