reklama

Bajkowy efekt domina

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez wika87, 25 Czerwiec 2015.

1. wika87

wika87 Zaciekawiona BB

Co sądzicie o akcji charytatywnej "Bajkowy efekt domina"? Ostatnio jest o tym głośno, nawet widziałam, że książeczka z płytą sprzedawana jest w kioskach ruchu.
    Dla niewtajemniczonych powiem, że to książeczka edukacyjna z audiobookiem z bajkami. Czytają je dzieciaki i znane osoby takie jak Piotr Fronczewski, Agnieszka Dygant, Beata Pawlikowska, czy Szymon Majewski. Doczytałam w sieci, że dochód jest pomocą dla chorych dzieci z fundacji radia ZET.
    Podobają się Wam takie akcje? Według mnie powinno być ich więcej w tym wielkim i okrutnym świecie.

2. Godmother

Godmother Zaangażowana w BB

Świat nie jest tylko wielki i okrutny ;) Dzieci czynią go lepszym samą swoją obecnością.
    A wracając do tematu, każda forma zapoznawania dziecka z książkami, bajkami, tekstem pisanym jest świetnym pomysłem. Można zacząć od tego i zarazić malca miłością do papierowych książek. Jeśli dochód z akcji częściowo wspomaga fundację, która naprawdę zmienia świat na lepszy - tym lepiej.

3. reklama
  4. wika87

wika87 Zaciekawiona BB

Dokładnie, dzieci są fundamentem świata. Nie mogę patrzeć na ich cierpienie, dlatego uważam że takich akcji powinno być jak najwięcej. Cieszę się że są organizacje, które nie zapominają o człowieczeństwie.

5. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Nie wiedzieliśmy, zobaczę w empiku.

6. wika87

wika87 Zaciekawiona BB

Z tego co wiem, to płyty powinny być jeszcze dostępne w kioskach ruchu, nie trzeba fatygować się aż do Empika

Poleć forum