reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bakteria w moczu

reklama
A to nie lepiej zapytać lekarza? Przecież i tak bez recepty nic nie kupisz...

A na pewno powinnaś zakwaszać organizm (żurawina, kapusta kiszona itp.) oraz pić dużo wody...
 
Miałam klebsiella w 5tyg ciazy w moczu i kanale szyjki. W obydwu przypadkach wykonałam antybiogram i wyszła wrażliwość na augmentin. Wykonaj posiew moczu oraz niech lekarz wybierze bezpieczny antybiotyk. Ja przy pobieraniu próbki na posiew zakładam jeszcze tampon
 
Miałam klebsiella w 5tyg ciazy w moczu i kanale szyjki. W obydwu przypadkach wykonałam antybiogram i wyszła wrażliwość na augmentin. Wykonaj posiew moczu oraz niech lekarz wybierze bezpieczny antybiotyk. Ja przy pobieraniu próbki na posiew zakładam jeszcze tampon
Czy ten antybiotyk zwalczyl te bakterie? Słyszałam, że często antybiotyki nie pomagają i konieczne jest przyjmowanie dozylnego w szpitalu.
 
Augmentin miała w tabletce zadziałał odrazu na klebsiella dawka 500 2xdziennie, ale flora tak się wyjałowiła ze namnożyły się inne bakterie pomimo ze łykam od początku ciazy dicoflor i provag
 
moim zdaniem z moczem można sobie poradzić. Dużo wody z cytryna czosnek zurawina sok. Niestety zazwyczaj te bakterie przechodzą do pochwy, a tu sobie już nie wykluczeniu woda z cytryna
 
reklama
Dziewczyny pamiętajcie, że po antybiotykoterapii trzeba tak jak @witch84 napisała bardzo pilnować zakwaszenia i probiotyk brać nawet do miesiąca po (taki działający w jelitach) a dopochwowo to nawet całą ciążę, bo lubią się robić nadkażenia grzybicze. Plus odstawić cukier, żeby nie dawać pożywki bakteriom i grzybom.
 
Do góry