reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bakterie w moczu 34 tydzień ciąży

reklama
Przy cukrzycy bym się nie wahała tylko leczyła infekcje, pierwszy raz słyszę taką opinię lekarza ginekologa … moja pracuje na patologii ciąży i leczyła już w ogóle nieznamienny bakteriomocz, bo były objawy i to jej wystarczyło.
 
Generalnie ginekolog bardzo dobry, nie wiem dlaczego w ten sposób mi powiedziała, a teraz przy tej końcówce ciąży nie ma co zmieniać. Mam u niej jeszcze tylko jedną maks dwie wizyty.
 
Jakiś antybiotyk bezpieczny dla kobiet w ciąży, nazwy nie pamiętam.
Ja w pierwszej ciąży trzy razy brałam antybiotyk na zakażenie układu moczowego , miałam takie saszetki do rozpuszczania i z dzieckiem było ok. A na koniec ciąży to jeszcze paciorkowiec mi przewędrował w układ moczowy
 
reklama
Skontaktowalam się z innym ginekologiem, jutro otrzymam receptę na antybiotyk, którego nie zawaham się użyć, nie wiem co tej mojej ginekolog uderzyło do głowy, na wizycie ją po cisne za to.

ja w 1 trymestrze brałam antybiotyk monural 1 saszetkę i było po sprawie. Przepisał mi nefrolog, ginekolog tylko zalecił żeby zająć się bakteriami bo e coli lubi nawracać. Jest kilka antybiotyków bezpiecznych w ciąży. Dobrze robisz/
 
Do góry