reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bakterie w moczu 34 tydzień ciąży

Może w ósmym tygodniu to wczesny etap ciąży inna sytuacja, ja zaraz idę na porodówkę i moze dlatego stwierdziła że lepiej odpuścić sobie antybiotyk. Już sama nie wiem, ale bardzo Ci dziękuję za odpowiedź przemyśle to dziś na spokojnie.
Ale Ty nie idziesz "zaraz" na porodówkę, bo na ten moment rodzisz wcześniaka. Przy zwykłym seksie bez odpowiedniej higieny też można bakterie z odbytu przenieść do pochwy, więc seks analny nie jest głównym/jedynym problemem.
Jeżeli masz opinie, że jest to lek bezpieczny dla kobiet w ciąży, ja bym się wyleczyła do porodu. No chyba że jeszcze powtórzysz mocz, bo może był pierwszy źle pobrany
 
reklama
To nie antybiotyk tylko jakby szczepionka na zapobieganie takiemu zakazeniu. Ja to mozna sobie wziac po antybiotykoterapii, zeby zapobiegac takim infekcjom
Na ulotce jest napisane, że ten lek stosuje się w celu zapobiegania, jak i w celu leczenia ostrych zakażeń.
 

Załączniki

  • IMG20230609211158.jpg
    IMG20230609211158.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 16
Ale Ty nie idziesz "zaraz" na porodówkę, bo na ten moment rodzisz wcześniaka. Przy zwykłym seksie bez odpowiedniej higieny też można bakterie z odbytu przenieść do pochwy, więc seks analny nie jest głównym/jedynym problemem.
Jeżeli masz opinie, że jest to lek bezpieczny dla kobiet w ciąży, ja bym się wyleczyła do porodu. No chyba że jeszcze powtórzysz mocz, bo może był pierwszy źle pobrany
Masz rację, nie ma co się tu zastanawiać, 🙂
 
Na ulotce jest napisane, że ten lek stosuje się w celu zapobiegania, jak i w celu leczenia ostrych zakażeń.

W celu leczenia wspomagajacego, czyli nie jest to lek, ktory zwalczy na 100%. Moze byc tak, ze to zaleczy na chwile i zaraz wroci wszystko. Nie pisze tego zlosliwie, tylko zebys w razie czego wiedziala, co moze sie pozniej zadziac, zebys sie nie denerwowala.
 
reklama
Do góry