reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bakterie w moczu w ciąży :(

reklama
Oto wyniki
 

Załączniki

  • 20201020_181743.jpg
    20201020_181743.jpg
    88,3 KB · Wyświetleń: 2 226
Zrób sobie szybciutko posiew moczu, który Ci powie jaką masz bakterię i jaki antybiotyk ją zwalczy. Nieleczona infekcja może zaszkodzić, ale na szczęście są antybiotyki dozwolone dla kobiet w ciąży, więc głowa do góry, będzie dobrze ✊😘
 
Pij soki z żurawiny, herbatki z żurawiny, wodę z cytryną i zrób sobie posiew. Ja miałam bakterie na samym początku ciąży i mi jeden antybiotyk nie pomógł. Wzięłam aż dwa. Teraz jestem w 23 tygodniu i lekarze mówią że wszystko jest z dzieckiem ok ale wiadomo że, wiadomo będzie dopiero po porodzie. Ginekolog mi mówiła że nieleczona infekcja może doprowadzić do urosepsy...
 
Ja miałam bakterie w moczu w ciąży i najprawdopodobniej po prostu źle pobrałam próbkę bo robiłam od razu posiew i nic nie wyszło. Na wszelki wypadek piłam żurawinę i dostałam antybiotyk taki jednorazowy zanim dostałam wynik no i okazało się że niepotrzebnie go brałam ale wolałam dmuchać na zimne. Więc spokojnie. Może u Ciebie będzie podobnie 😊
 
reklama
reklama
Do góry