reklama

Bal karnalowy (indianin)

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez szatynka, 23 Luty 2011.

1. szatynka

szatynka Aktywna w BB

Kochane mamy o toz moj syn ma w piatek bal karnalowy,ma stroj indianina ale niewiem co moge mu do tego dolaczyc,moze siekiere:-)ale jak ja zrobic?chcialam tez zrobic peruke ale niewiem jak?Mamusie doradzcie:)

2. margot

margot Mamma Mia!

Szatynka, byle nie prawdziwą siekierę ;) Może być też łuk. Zamiast peruki łatwiej chyba zrobić pióropusz - pióra można kupić w sklepach papierniczych, a nawet w dużych Empikach. Albo powycinać je z papieru kolorowego, dokleić do kartonowej obręczy i gotowe. A karnawałowe peruki bywają w zabawkowych sklepach i supermarketach, chyba niezbyt drogie, ale czy akurat znajdzie się "indiańska czerń" to trudno powiedzieć. Powodzenia.

3. reklama
  4. szatynka

szatynka Aktywna w BB

Szatynka, byle nie prawdziwą siekierę ;) Może być też łuk. Zamiast peruki łatwiej chyba zrobić pióropusz - pióra można kupić w sklepach papierniczych, a nawet w dużych Empikach. Albo powycinać je z papieru kolorowego, dokleić do kartonowej obręczy i gotowe. A karnawałowe peruki bywają w zabawkowych sklepach i supermarketach, chyba niezbyt drogie, ale czy akurat znajdzie się "indiańska czerń" to trudno powiedzieć. Powodzenia. Slicznie dziekuje on juz ma pioropusz,luk mu zrobilam,a peruke zrobilam mu z bibuly doczepilam do tego piuropuszu:)jutro dam zdjecie:)

5. margot

margot Mamma Mia!

Zdjęcie koniecznie. :)
    Mnie w tym roku czeka zadanie przebrania synka za lisa. To i tak lepiej, bo wcześniej chciał być zombie ze Scooby Doo.

6. szatynka

szatynka Aktywna w BB

Te nasze dzieci to maja pomysy:-Dmoj to chcial byc indianinem a pare dni temu mowi mi mamo wiesz co ja chce byc piratem:szok:

7. margot

margot Mamma Mia!

No tak, my w zeszłym roku przerobiliśmy kilkanaście pomysłów, z których niektóre były masakrą jeśli chodzi o możliwości realizacji. Na koniec nie mógł się zdecydować, czy być kotem, czy czarodziejem, i w końcu został Kotem-Czarodziejem :-D A w trzylatkach w miarę zdecydowanie wyraził wolę zostania CHIRURGOWCEM. No i został. :cool2: Jak gdzieś odgrzebię foty to wstawię jedno i drugie. Kostium kota przydał się w tym roku córce koleżanki, chirurg czeka na swój moment w przyszłości. Oba oczywiście samoróbki, nie kupowałam gotowców - w większości są drogie a niestety wcale nie najpiękniejsze.

8. szatynka

szatynka Aktywna w BB

Oto Plonaca Strzala:)

9. szatynka

szatynka Aktywna w BB

10. reklama
  11. szatynka

szatynka Aktywna w BB

12. margot

margot Mamma Mia!

Niestety nie mam konta na NK

Poleć forum