reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Balonik aniball. A może warto nacinać

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Hej, niewiem czy podobny temat już był. Jak to jest z tym balonikiem? Pierwszy poród miałam z nacinaniem krocza i szczerze mówiąc nie jest to coś strasznego. Fajne by byle tego uniknac ale... powiedzcie mi czy dobrze rozumuje: po nacinaniu krocza jest ono zszywane przez co jakby wraca szybko do swojej pierwotnej „objętości”. Ja się martwie ze jak rozciągne za bardzo „tam” używając balonika to pochwa nie będzie już tak elastyczna i nie wroci wszystko na swoje miejsce... i seks już nie będzie tak satysfakcjonujący. Proszę o opinie
 
reklama
Do góry