reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Balonik Aniball - hit czy kit ?

agnes94

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny!

Chciałabym usłyszeć opinie dziewczyn, które używały balonika aniball przed i po porodzie :)
Jakie były efekty ? Udało się bez nacięcia ?

Według niektórych opinii, może on powodować nietrzymanie moczu - prawda czy fałsz?
Miałyście jakiś negatywny wpływ po stosowaniu tego balonika ?

reklama
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny!

Chciałabym usłyszeć opinie dziewczyn, które używały balonika aniball przed i po porodzie :)
Jakie były efekty ? Udało się bez nacięcia ?

Według niektórych opinii, może on powodować nietrzymanie moczu - prawda czy fałsz?
Miałyście jakiś negatywny wpływ po stosowaniu tego balonika ?

Rozwiązania
0
Hej!
Jak ktoś twierdzi że używanie balonik może powodować nietrzymanie moczu to z pewnością go nie używał. Jest wręcz przeciwnie. Używałam balonika przed pierwszym porodem. Urodziłam bez nacięcia, w ekspresowym tempie. Mój ginekolog był zszokowany, a położne które były przy moim porodzie a z którymi teraz mam kontakt bo wkrótce będę rodzić drugi raz, jak mnie zobaczyły na oddziale to jedna z pierwszych rzeczy jakie powiedziały było to, że od mojego porodu polecają kobietom balonik. Ja uważam go za cud, serio. Niczego bardziej się nie bałam niż nacięcia a balonik nie tylko zapewnił mi właśnie to ale też komfort psychiczny bo dzięki niemu uczysz się co masz robić przy porodzie, jak rodzić. Twoje mięśnie pozostają nienaruszone, nie ma bólu krocza, nie ma problemu z pójściem do toalety. Po prostu wszystko zostaje na swoim miejscu. Uważam że te ćwiczenia z balonikiem powinny być wręcz obowiązkowe bo pomagają uniknąć wielu problemów.