reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada druga kreska

reklama
Wg aplikacji za tydzień... Ale mam nieregularne.
Tak zrobie może też test z innej firmy...
Nie chce studzić zapału, ale na tych testach mam zawsze kreskę, a większość dziewczyn ma nawet mocniejsza, a ciąż nie ma.
Zrób inny test w dniu spodziewanej miesiączki
No tak mam zamiaru zrobić z innej firmy... Aczkolwiek nigdy na nich nie miałam nawet cienia... Dlatego jak go zobaczyłam to zwariowałam...
 
Nie nastawiaj sie ani negatywnie ani pozytywnie, powtorz test. Tez tak mialam, ledwo widoczna kreska dzien przed terminem @. A jednak ciaza, tego ci rowniez zycze, ale powtorz test i zrob bete w poniedziałek
 
Dziękuję 🙂mam nadzieję ze u mnie też tak będzie 🤍
Nigdy wcześniej nie miałam nawet cienia na tych testach ale wiadomo jak to jest... Jutro mam wizytę u ginekolog, akurat juz wcześniej umówiona aczkolwiek to zdecydowanie za wcześnie żeby cokolwiek powiedziała, jak zrobię betę dam znać. Trzymajcie kciuki! 🙂
 
Hej dziewczyny, piszę po wizycie. Pani ginekolog kazała wstrzymać się beta do poniedziałku, pp badaniu usg widać pięknie ze była owu, jest piękne ciałko żółte no i grube endometrium...
Teraz trzeba czekać do poniedziałku... Mam nadzieję że nie przyjdzie @. Ogólnie wszystkie objawy dolegliwości łączę z ciąża, nadwrażliwość piesi, napięte jajniki itd. I mam nadzieję że tak będzie 🤍
 
Co mogę o tym myśleć? W rzeczywistości mniej widać kreskę niż na zdjęciu..
 

Załączniki

  • 20210812_193135.jpg
    20210812_193135.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 182
  • 20210812_212710.jpg
    20210812_212710.jpg
    921,7 KB · Wyświetleń: 180
reklama
Do góry