reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada druga kreska

Dołączył(a)
24 Czerwiec 2021
Postów
1
Cześć dziewczyny, @ spoznia mi się już 12 dzień, wiec dzis rano zrobiłam test ale kreska wyszla bardzo bladziusieńka. Czuje się jak przed okresem brzuch mnie boli, ale ta blada kreska mnie martwi. Poczekać i powtórzyćt test?
 
reklama
Zrób betę. Blada kreska może być ciąża, a może przebijać fabryczna. Jak wynik negatywny to do ginekologa. 12 dni to spore spóźnienie, lepiej żeby ginekolog sprawdził czy wszystko w porządku. A jak pozytywny, to w sumie też do ginekologa 🙂
 
Wzięłaś pod uwagę najdłuższy cykl z ostatnich miesięcy? Najlepiej chyba wykonać betę przy takim opóźnieniu, możliwe też że ze względu na stres cały cykl się rozregulował (lub inne czynniki).
 
To moja praktycznie niewidoczne druga kreska. :-D
Idź na betę. Moje testy cały czas wychodziły ledwo widoczne.

20210623_104726.jpg
 
reklama
Do góry