reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada druga kreska

sara102938

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2017
Postów
44
Witam dziewczyny. Dzisiaj zrobilam test ciazowy i po okolo minucie moze dwoch nie widzialam drugiej kreski i odstawilam test, spojrzalam po okolo godzinie i widze caly czas bardzo ale to bardzo delikatna druga kreske, dodaje zdjecie moze wy cos zobaczycie albo poprostu ja mam zwidy. Co o tym sadzicie?
 

Załączniki

  • 20180311_205605.jpg
    20180311_205605.jpg
    323,9 KB · Wyświetleń: 486
reklama
Ja bym zrobila tylko rano ;-) z porannego moczu gdzie stezenie hormonu jest wyzsze. Teraz tylko zmarnujesz test moim zdaniem
 
Dla mnie ten test jest negatywny, nic nie widzę. Po godzinie, nawet już wcześniej moglo się pojawić takie odbarwienie w miejscu gdzie powinna byc kreska. Dla pewności najlepiej powtorzyc test
 
No wlasnie zaraz zrobie ponownie test i jutro powtorze
Ja widze . Delikatnie ale widze. Test po uplywie czasu jest nie wazny. Ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze jesli ciazy nie ma to nawet po tygodniu kreska mi nigdy nie wyszla. Ja na swoj pierwszy luknelam nie zobaczylam nic I dopiero po nocce w pracy jak poszlam sie kapac zobaczylam druga kreske az mi szczotka z buzi wypadla :) po dwoch dniach test juz mial dwie grube kreski . W niespelna minutke
 
reklama
Do góry